Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziwne zużycie tarcz ATE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:D

Opublikowano

288-ki ori fabryczne z pierwszego montażu, swego czasu, dawno temu, się pogięły , bo nie wytrzymały obciążenia termicznego :P

Auto było świeżo po chipsie, traska z Mazur w pięć osób i średnie spalanie z niej to 10, 8 l/100km :decayed::P

No ale takiego hard koru już więcej nie było, zazwyczaj mieściła się w 10 , a zaraz po tamtej jeździe hample zostały zmienione na 312/ 255.

Od tamtego czasu spokój z hamulcami, dają radę :)

Piszę to po to by uzmysłowić, że nawet dobrze zamontowane, ori tarcze potrafią się pogiąć i to bez wjeżdżania w kałuże :P:hi:

Edytowane przez piotrsob1

Opublikowano

ja mam AVB po chipie

i mam 280mm tarcze katuje je nie miłosiernie i jakoś mi nie biją a uwierz mi że przy hamowaniach z przy bardzo dużych prędkościach robią się aż fioletowe

uwierz mi że prędzej pokrzywisz tarczę na myjni lub przejeżdżając przez jakąś głęboką wodę po ostrej jeździe

bo wjeżdżając w kałuże na ulicy przy jeździe z pewna prędkością nigdy woda nie poleci ci na tarcze tylko opona rozpryśnie ją na boki

 

Edytowane przez wyzyk83

Opublikowano

Oj chyba mało auta katowałeś, pokrzywienie dobrych tarcz podczas debilnej jazdy ulicznej albo na trakcdayu nie jest specjalnie trudne.

Opublikowano

 

Dnia 9.05.2017 o 23:26, wyzyk83 napisał:

ja mam AVB po chipie

i mam 280mm tarcze katuje je nie miłosiernie i jakoś mi nie biją a uwierz mi że przy hamowaniach z przy bardzo dużych prędkościach robią się aż fioletowe

uwierz mi że prędzej pokrzywisz tarczę na myjni lub przejeżdżając przez jakąś głęboką wodę po ostrej jeździe

bo wjeżdżając w kałuże na ulicy przy jeździe z pewna prędkością nigdy woda nie poleci ci na tarcze tylko opona rozpryśnie ją na boki

 

Większość ludzisk robi chipa dla cyferek, z których potem nie korzysta :D

Postaraj się zrobić trasę tak by Ci spalanie wyszło ponad 10 litrów , to się dowiesz jak trzeba intensywnie korzystać z pedałów przyspieszenia i hamulca ( średnia prędkość z trzystukilometrowej trasy ponad 100km/h jadąc normalnymi drogami jedno jezdniowymi za dnia , autem obciążonym na maxa ):P

Tylko uważaj bo dzisiaj to nie są przelewki i można do domciu wrócić bez prawa jazdy :grin:

Edytowane przez piotrsob1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.