Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Virusik w bryczce mojej siostry

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

w zeszłym roku zajechałem do Wa-wy na Viruska w aucie mojej siostry co prawda nie A4 ale tez audi

dzwoniłem do Rogala ale jakos dziwnym trafem nie mogłem sie do niego dodzwonic

zawsze auta robiłem u Marka Staszewskiego, na forum wszyscy chwalili Rogala wiec postanowiłem do niego zajechac

ale niestety telefonia komórkowa pokrzyżowała te plany i pojechałem do MT

oto co wyszło:

http://www.postimage.org/image.php?v=Pq27wTki]Pq27wTki.jpg[/url]

za wszelkiego rodzaju uwagi na temat wykresu bede szczerze zobowiazany

pozdrawiam

T

Opublikowano

mi sie nie podoba ... dojebane momentu przy 1900 rpm ... :rolleyes:

nie wiem dlaczego ale czasami wlasnie wykresy MT sa wlasnie takie ... ten strzal niutona z samego dolu taki niepotrzebny .. mozna by go bylo troszke opoznic i przesunac budzac delikatniej i pozniej sprezarke [taka benzynowa charakterystyka :wink4:] to i jazda w zime i na mokrym bedzie latwiejsza a i dwumas mialby lzej ...

ale ja sie tam nie znam ... :wink4:

Opublikowano

dokładnie , tak jak napisał Maciek...

na początku kox a później .... :gwizdanie: , można było troszkę inaczej poprowadzić ten moment

Opublikowano

...widzialem juz plynniejsze rozlozenie momentu-a jest mozliwosc korekty?-szkoda kregow szyjnych siostry... :wink4:

Opublikowano

nie wiem dlaczego ale czasami wlasnie wykresy MT sa wlasnie takie ...

Bo nie chce się poślęczeć nad softem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

w listopadzie robiłem w MT passata AWX-a i wykres wygladał troche inaczej

nie było tego uderzenia a i moment był inaczej rozłożony

w tym A3 pięć razy zmieniany był soft i to co wyszło wydaje sie być najlepsze

osobiście praca i cały ten silnik nie specjalnie mi sie podoba

zuzycie paliwa spadło o 0.7l/100km

Opublikowano

teraz chyba wykresik będzie lepiej widoczny

Pq27wTki.jpg

Opublikowano

Przebieg momentu jest jak najbardziej poprawny. Ten strzał na poczatku wynika z błedu pomiarowego na hamowni. Gdyby auto było schamowane na 5 biegu turbo stabilniej by napompowało i nie byloby tego cycka. BTW coś nie do końca z tym autkiem musi byc sprawne bo takie autka jesli trafi sie dobry egzemparz wychodzą w po sofcie nawet na 185ps i 385Nm, przecietnie robi sie około 180Ps

Opublikowano
  • Autor

nie chodziło tutaj o duże przyrosty

miało być bezpiecznie i zużycie miało spaść co też sie stało

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.