Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy kokpit z polifta podejdzie do przedlifta?


ocio19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam a4 z 95r, a mój kokpit to jakiś dramat - jest zdeformowany przy szybie, rozkleja się przy poduszce pasażera, trzeszczy. Mam możliwość zakupienia kokpitu z A4 z 99r., stąd pytanie - czy wszystkie mocowania, zatrzaski, miejsce na poduszkę, są w tym samym miejscu, oraz czy można założyć kokpit z polifta, mając jednocześnie konsolę i tunel ori z przedlifta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystko pasuje jedynym mankamentem sa wtyczki od halogenow przyciski przedliftowe sa ze stykami roboczymi a w polifcie przyciski steruja przekaznikiem. Przycisk od awaryjnych może zostać ten sam tylko końcówkę trzeba przełożyć ten trojkat. Klimatronik pasuje wtyczki sa takie same i powinno chodzić przewody od regulacji świateł trzeba wydłużyć bo w polifcie jest po lewej stronie a u Ciebie w części centralnej. A co do Twojego pytania czy można  zostawić resztę od przeslifta to tak sam kokpit różni się tylko kratkami od nawiewu.

Edytowane przez Krystek86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krystek86 napisał:

Hejka wszystko pasuje jedynym mankamentem sa wtyczki od halogenow przyciski przedliftowe sa ze stykami roboczymi a w polifcie przyciski steruja przekaznikiem. Przycisk od awaryjnych może zostać ten sam tylko końcówkę trzeba przełożyć ten trojkat. Klimatronik pasuje wtyczki sa takie same i powinno chodzić przewody od regulacji świateł trzeba wydłużyć bo w polifcie jest po lewej stronie a u Ciebie w części centralnej. 

Kolega chce wymienić samą deskę rozdzielczą, a resztę typu tunel i konsola zostawić starą, więc odpowiedź nie na temat ;)



Powinno wszystko pasować. W lifcie masz podświetlane kratki, o ile byś kupił dechę z kratkami.
Ps. Mam takową za 50zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...