Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z instalacją w drzwiach kierowcy - brak podświetlenia


tomek0710

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, brak podświetlenia guzików od zamykania o otwierania auta, nie podświetlaja się też przełączniki od szyb. Szyby się także nie podnoszą i nie opuszczają. Ma ktoś jakiś pomysł gdzie szukać problemu?

 

 

Edit.

Zauważyłem teraz też że po włączeniu zapłonu przy zamkniętych drzwiach nie gaśnie lampka ale fis nie świeci otwartymi drzwiami.

 

Druga sprawa po wyjęciu kluczyka ale włączonych pozycjach piszczy. Czyli tak jakby komp myśli że drzwi są ciągle otwarte.

Centralny zamek zamyka wszystkie drzwi poza drzwiami kierowcy.

 

 

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek czeka cię naprawa przewodów w gumowej przelotce między drzwiami a karoserią.Natomiast co do wyświetlania otwartych drzwi ,jeśli po naprawie tych przewodów problem nie zniknie to do czyszczenia lub wymiany stycznik w zamku drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable w gumowej przelotce pomiędzy słupkiem, a drzwiami. Tam znajdziesz odpowiedź na swoje rozterki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się że tutaj? Jakoś da się to rozberac i wyjąć?ef4b0a9896a4e0a45a1b7ffbf8ec74a0.jpg

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ta osłonkę ściągnąlem troche w kierunku drzwi to zobaczyłem jeden grubszy brązowy przewód urwany, i dwa cienkie pomarańczowe też przerwane. Da się wyjąć ta spinkę z karoserii? Tak żeby mieć lepszy dostęp i móc to polutowac?

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz rozpiąć kostkę i w tedy będzie lepszy dostęp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpiąć wtyczki, sprawdzić czy jest lepsze podejście do urwanych kabelków i polutować - niestety może się okazać, że to nie będzie jedyne miejsce uszkodzenia albo podejście będzie ciężkie - wtedy trochę więcej roboty Cie czeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sciagni te gume całkiem

2. Wyłam te fioletową czy tam różowa zawleczke co jest na górze

3. wypnij kostke.

4. Sciagnij boczek

5. Wykrec głosnik i wywal ta szarą osłone co jest na całych drzwiach o  ile ja jeszcze masz.

6. wypinaj wszystki kable z plastikowych spinek kotre sa przyczepione od wewnatrz drzwi.

7. przeciagaj kabel ktory wypiales z kostki przez otwor w drzwiach a pozniej przez otwór gdzie obsadzony miales glosnik

 

Tyle, masz cały kabel na tacy i polutuj to jak człowiek a nie bedziesz sie pierdzielił i gimnastykował bo za mało miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...