Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a6 c7 czekam na propozycje modzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nowy zakup :banan:...co byscie proponowali:huh:

20170324_194802.jpg

20170325_100934.jpg

20170411_103711.jpg

20170411_103748.jpg

20170411_104658.jpg

20170411_105348.jpg

20170411_103935.jpg

Opublikowano

opłacic vrt:), dobra kosa ryje psyche

 

daj nakładki na pedały

Opublikowano

wycieraczka tylna na swoje miejsce i full ledy na przód :wink:

Opublikowano

Kierownice na stronę kierowcy! :P

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Ben3k napisał:

Kierownice na stronę kierowcy! :P

:kwasny:

Zawartość dodana 2 minutes later
12 minut temu, elmo814 napisał:

opłacic vrt:), dobra kosa ryje psyche

 

daj nakładki na pedały

haha dobre (vrt)...myslalem o nakładkach ..w trakcie poszukiwań:wink:

Zawartość dodana 4 minutes later
10 minut temu, kaju napisał:

wycieraczka tylna na swoje miejsce i full ledy na przód :wink:

bardzo dobra opcja ale ciezko dostac ledy na rhd..i nie wiem jeszcze czy to dużo roboty jest...wiesz moze cos o tym?

Opublikowano
Godzinę temu, kaju napisał:

wycieraczka tylna na swoje miejsce

Najlepiej usunąć całkowicie. Przy okazji również OOOO

Następnie zdjąć folię z szyb.

Później zamontować gwint i 20" koła.

Na koniec silnik V6 i automatyczną skrzynię ;)

Tak to widzę :wink:

 

Napisz coś o samochodzie.

Bardzo ładny kolor :)

Edytowane przez granatowy

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, granatowy napisał:

Najlepiej usunąć całkowicie. Przy okazji również OOOO

Następnie zdjąć folię z szyb.

Później zamontować gwint i 20" koła.

Na koniec silnik V6 i automatyczną skrzynię ;)

Tak to widzę :wink:

 

Napisz coś o samochodzie.

Bardzo ładny kolor :)

chce obniżyć ale tylko na sprężynach ...fela jest 20.....folia  napewno zostaje....o wycieraczce pomyślimy:wink:

Edytowane przez przemo0000

Opublikowano

Myślałem, że te felgi to 18", max 19" :decayed:

Jakie jest rozmiar opon ?

2.0TDi ?

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, granatowy napisał:

Myślałem, że te felgi to 18", max 19" :decayed:

Jakie jest rozmiar opon ?

2.0TDi ?

tak 2.0 tdi 177 ( niestety) ale codzienne dojazdy do pracy 110km...ale napewno podkrece na 200+ i 400+....0pony 255x40 

Opublikowano
18 godzin temu, przemo0000 napisał:

bardzo dobra opcja ale ciezko dostac ledy na rhd..i nie wiem jeszcze czy to dużo roboty jest...wiesz moze cos o tym?

w MMI ustawiasz czy światła mają być LHD czy RHD ;)

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, jedrekx napisał:

w MMI ustawiasz czy światła mają być LHD czy RHD ;)

coś widziałem odnośnie kierunku jazdy ale nawet nie pomyślałem że to może dotyczyć świateł....a poza tym orientowałem sie odnośnie ledów matrix ale za drogi interes za ta cene wolałbym airride:grin:

Zawartość dodana 43 minutes later
2 godziny temu, przemo0000 napisał:

coś widziałem odnośnie kierunku jazdy ale nawet nie pomyślałem że to może dotyczyć świateł....a poza tym orientowałem sie odnośnie ledów matrix ale za drogi interes za ta cene wolałbym airride:grin:

masz racje czyli jak bym przytargał światła z polski to bym je mógł spokojnie zainstalować :banan:...a wiesz może jak to wszystko zespolić i co potrzebne...aktualnie mam bixy nieskrętne

Opublikowano

Bardzo ładny samochód, daytona robi robotę:) s6 z grilla bym tylko zdjął, ale to moje subiektywne zdanie :) wydech od rs-y.. niektórzy się zdziwią spod świateł ;) heh.. opisz w pierwszym poście samochód,  nikt nie będzie musiał się domyślać. Pozdrawiam.

Dnia 11.04.2017 o 22:30, granatowy napisał:

Następnie zdjąć folię z szyb.

A to czemu? Ciemne szyby dodają wiele na plus do wyglądu auta..

Zawartość dodana 3 minutes later
Dnia 12.04.2017 o 19:28, przemo0000 napisał:

.a poza tym orientowałem sie odnośnie ledów matrix ale za drogi interes za ta cene wolałbym airride:grin:

Pogadaj z kolegą z sąsiedniego wątku.. dokładał matrixy do a7, może Ci coś doradzi i powie konkretnie o kosztach.

 

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Kosmita napisał:

Bardzo ładny samochód, daytona robi robotę:) s6 z grilla bym tylko zdjął, ale to moje subiektywne zdanie :) wydech od rs-y.. niektórzy się zdziwią spod świateł ;) heh.. opisz w pierwszym poście samochód,  nikt nie będzie musiał się domyślać. Pozdrawiam.

A to czemu? Ciemne szyby dodają wiele na plus do wyglądu auta..

oczywiscie bedzie s6 śćiagniety ale ciezko mi było sie do niego dobrać i brak czasu z tyłu już usunąłem ale to od poprzedniego właściciela....a co do szyb to to się zgadzam....napewno zostają

Opublikowano

Grill jest ori audi? Bo kolory fajne;)

Opublikowano

Ori.. ..

Zawartość dodana 4 minutes later

chociaż się chyba pospieszyłem.. nie wiem czy wychodziły z czarną obwolutą i chromem w środku.. A do tego wzór jakiś inny.. chyba jednak nie ori :)

Edytowane przez Kosmita

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, Kosmita napisał:

Ori.. ..

Zawartość dodana 4 minutes later

chociaż się chyba pospieszyłem.. nie wiem czy wychodziły z czarną obwolutą i chromem w środku.. A do tego wzór jakiś inny.. chyba jednak nie ori :)

ori ori:wink: a obwódke obkleiłem na czarno żeby do kół, dachu i lusterek pasowało

Opublikowano

Myślałem ze wychodziły tylko czarne lub chrom z szarym. Grill był ori chrom z czarnymi środkami?

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, marcintuchola napisał:

Myślałem ze wychodziły tylko czarne lub chrom z szarym. Grill był ori chrom z czarnymi środkami?

no mój jest chrom z szarym...może na zdjęciu nie widać dokładnie

Opublikowano

A No.. myślałem już że jest chrom z czarnym szkoda bo fajnie by to wyglądało ;) 

Edytowane przez marcintuchola

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, przemo0000 napisał:

no mój jest chrom z szarym...może na zdjęciu nie widać dokładnie....tutaj lepiej zobacz na kratki halogenów a środek grilla

 

Zawartość dodana 7 minutes later

20170411_105644.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.