Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! :)

Po paru miesiącach przeglądania forum postanowiłem wkońcu pokazać swoją A4.

Auto kupione w zeszłym roku z pewną historią w całkiem niezłym stanie.Szukałem coś mniejszego,ale po obejrzeniu a4 urzekła mnie swoją urodą J i tym,że jest 100% bezwypadkowa.

Rocznik 2008

Od strony technicznej silnik 2.0 TDI CAGA

Z wyposażenia ma wszystko co chciałem,jedynie brakuje mi podgrzewanych siedzeń zima :)

Kilka fotek po zakupie:

19ff4c671c4fd300med.jpg

57d482e6d38896e5med.jpg

86864061d71d948amed.jpg

d8ee4beb78f5d7b7med.jpg

ae4146e72b0cebe4med.jpg

5c63f0c7b5f82a18med.jpg

77a60996a66a6cb9med.jpg

 

 Historia zaczęła się oczywiście standardowo od zmiany filtrów,oleju na Motul Specyfic

Wpadło Ledwo podświetlenie wnętrzna + tablicy rejestracyjnej

Mody zaczołem od zmiany turbinki od silnika CAHA i zrobieniu programu

 

78476271c0cb1ddamed.jpg

 

Z gratów,które zgromadziłem przez zime i które czekają na montaż są :

 

-Wydech od 3.0TDI

-wewnetrzne nakładki progowe  S-line 

-zewnętrzne nakładki progowe  S-line 

-zderzak tył S-line 

-kierownica s-line 

-gałka zmiany biegów S-line 

-felgi 20 cali + oponki Falken

-zawieszenie gwintowane AP 

 

Pewnie jeszcze o czymś zapomniałem,alę będę na bieżąco informował co się zmienia w czarnuli ;)

Co do planów to na pewno będę chciał w niedługo czasie zrobić jakiś detailng lakieru,mam na myśli korektę,ale to już po założeniu wszystkich gratów..

czas pokaże co jeszcze wpadnie do głowy..

Edytowane przez TomeK_R

Opublikowano
  • Autor

Z racji chwili wolnego czasu udało się zamontować kierownice i gałke  + listwy S line

867ea9a995455d97med.jpg

f5be00427a1833a5med.jpg

5bd015a3a2062ce0med.jpg

teraz czas na wydech 3.0 i zderzak tył Sline ;)

Opublikowano
  • Autor

fela czeka na montaż :)

dc8473493ee2a420med.jpg

Opublikowano

Jeden z ładniejszych wzorów do b8 moim zdaniem :) sam mam już 4 rok i mi się nie znudził

Opublikowano

Piękna furka:)

Powodzenia w modzeniu ;)

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, Gibons napisał:

Jeden z ładniejszych wzorów do b8 moim zdaniem :) sam mam już 4 rok i mi się nie znudził

długo szukałem i najbardziej mi właśnie ten wzór spasował :)

Opublikowano
  • Autor

Dziś udało się zamontować gwint :D 

teraz trzeba ustawić idealna wysokość do 20"

737f1e9f5044c784med.jpg

Opublikowano
  • Autor

wydech od 3.0 + zderzak S-line na pokładzie :)

47cd913da6859143med.jpg

Opublikowano
  • Autor

felga zamontowana :D

5b45479b2cd66e42med.jpg

baf776dfd1944df3med.jpg

be9064d5e1bfee68med.jpg

f72edddcbabc95d3med.jpg

Edytowane przez TomeK_R

Opublikowano

Od razu lepiej auto wygląda .:thumbup:

Opublikowano

nic więcej nie trzeba żeby sedan wyglądał dobrze, gratki za mody - jest super

Opublikowano
  • Autor
37 minut temu, marcin_o23 napisał:

nic więcej nie trzeba żeby sedan wyglądał dobrze, gratki za mody - jest super

dzięki :) jeszcze pare detali trzeba ogarnąć :)

Opublikowano

Też uważam, że zawias i fela to podstawa żeby auto wyglądało, reszta to detale. Jak z funkcjonalnością na takim zestawie, gwint i cienki laczek, pewnie wozisz się pomału.. :naughty:

Opublikowano

Fajnie autko siadło, koła eleganckie. Do zobaczenia na mieście :wink:

Opublikowano

Piekne b8:) coś nie coś można dołożyć ,ale do ideału jest bliziutko:naughty:

Opublikowano

Pięknie siadło koło z zawiasem! :oklasky:

Opublikowano
21 godzin temu, marcin_o23 napisał:

nic więcej nie trzeba żeby sedan wyglądał dobrze, gratki za mody - jest super

Zgadzam się z kolegą.

Super wygląda

Opublikowano

Super fura się prezentuje.

Jakie odczucia jeśli chodzi o komfort porównując standardowe zawieszenie do gwintu AP?

Opublikowano

Super fela siadla. Jaki rozmiar gum?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Dnia ‎27‎.‎04‎.‎2017 o 19:41, LukiKRK napisał:

Super fela siadla. Jaki rozmiar gum?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

245/35 :) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.