Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 CZARNULKA,GWINT,20"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, Gibons napisał:

Nie chodzi mi o to czy na tych parametrach i tych oponach nie przyciera Ci np na wybojach lub przy szybszym skrecaniu lub jak masz komplet pasazerow.

aa o to Ci chodzi :)  jak bardzo mi się gdzieś śpieszy to nieraz przytrze,ale sporadycznie,bo wiem gdzie w naszym pięknym KRK uważać :D

Opublikowano
1 minutę temu, TomeK_R napisał:

aa o to Ci chodzi :)  jak bardzo mi się gdzieś śpieszy to nieraz przytrze,ale sporadycznie,bo wiem gdzie w naszym pięknym KRK uważać :D

czyli jednak zdarza sie na takim setupie. Chyba jednak pojde w 8,5

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Gibons napisał:

czyli jednak zdarza sie na takim setupie. Chyba jednak pojde w 8,5

ale to naprawdę ledwo odczuwalne.... bierz 9 bądź twardy :D 

Opublikowano
Teraz, TomeK_R napisał:

ale to naprawdę ledwo odczuwalne.... bierz 9 bądź twardy :D 

:good:, 8,5j troche wasko, a już w ogóle do B8......, najwyżej troche węższą opone:naughty:

Opublikowano
  • Autor
34 minuty temu, FroS-t napisał:

:good:, 8,5j troche wasko, a już w ogóle do B8......, najwyżej troche węższą opone:naughty:

Dokladnie 9 cali optymalnie :)

Opublikowano

Teraz mam 8.5 i et32 jest idealnie chcialem 9J et 37 bo taka felge znalazlem ale jak ma mi obcierac szkoda opon bo beda nowe :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

po co tam zima :(

e235d837b59f3f7dmed.jpg

żeby Audiola nie była smutna,że dostała zimówki w ruch poszły ledowe żarówki w halogeny ( małe porównanie z seryjnymi)

67cf69ce8068e33amed.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

mam i ja :)

 

2a9a86d0d1f19f3dmed.jpg

Opublikowano

Super :thumbup1:

Opublikowano

Letnie fele pięknie siedzą :kox: Poważnie nie narzekasz na jazdę na 20 po Krk? Ja jeżdżąc na 16 mam nerwa:polew:

Opublikowano

Zimówki to 15" ? Weszły na hamulce ?

OK, żartuję :decayed:

Nie myślałeś o czymś pośrodku między 20" a 16" ? Wychodzi, że 18" byłoby w sam raz, ewentualnie 17" ( tańsze opony )

Opublikowano
  • Autor
W dniu ‎21‎.‎12‎.‎2017 o 21:41, kiemon napisał:

Letnie fele pięknie siedzą :kox: Poważnie nie narzekasz na jazdę na 20 po Krk? Ja jeżdżąc na 16 mam nerwa:polew:

poważnie :) może już mam doświadczenie po poprzednich sprzętach na gwintach,naciągnietych oponach  itp. :)

 

Edytowane przez TomeK_R

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, granatowy napisał:

Zimówki to 15" ? Weszły na hamulce ?

OK, żartuję :decayed:

Nie myślałeś o czymś pośrodku między 20" a 16" ? Wychodzi, że 18" byłoby w sam raz, ewentualnie 17" ( tańsze opony )

zimą i tak auto jest brzydkie brudne itd. a pozatym mam nowe zimówki dobrej firmy i szkoda się ich pozbyć żeby przejść z 16 na 17 :)  za mała różnica żeby inwestować w felgi i opony

Opublikowano
  • Autor

wkońcu dotarły :) 

32b60325b32949afmed.jpg

c658f0255982e87dmed.jpg

Opublikowano

piękne :lol:

 

 

Opublikowano

bajka :D  będzie kosa !!

Opublikowano
W dniu 23.12.2017 o 16:44, TomeK_R napisał:

wkońcu dotarły :) 

32b60325b32949afmed.jpg

c658f0255982e87dmed.jpg

Super środek, boczki są w komplecie?

Opublikowano

Drogi mod ale pewnie warto:). Jeszcze elektryka by się przydała.

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, D4NTE napisał:

Super środek, boczki są w komplecie?

tak,udało się wyrwać z boczkami, tylko jeden problem jest, bo w moich miałem otwieranie klapy z guzika,a w tych niema i niewiem czy próbować robić taki otwór czy olać temat :) 

55e93b38e650d5e6med.jpg

 

f80309d731071d23med.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu ‎29‎.‎12‎.‎2017 o 20:24, TomeK_R napisał:

tak,udało się wyrwać z boczkami, tylko jeden problem jest, bo w moich miałem otwieranie klapy z guzika,a w tych niema i niewiem czy próbować robić taki otwór czy olać temat :) 

 

 

 

pomału się temat ogarnia :) sciagam materiał z nowych boczków i przekładam go do swoich i będzie przycisk jak dawniej :)

fotele już siedzą foty niebawem :) 

1dea0d4460f30299.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.