Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T na hybrydzie K03s - mało mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Ma ktoś  jakiś pomysł dlaczego  na wysokich obrotach mocno przytyka przyrost mocy ?

setup :

K03s - hybryda na wirnikach  od RS4/ RS6

Fmic

wtryski 440.

DP.

Wydech seryjny.

 

Podczas strojenia, tuner powiedział mi ze na wysokich obrotach jak by przytykał kolektor wydechowy.

Czy wymiana kolektora wydechowego na HI- flow  - żeliwo pomoże?

Widziałem wykresy bez problemu łamiące 250KM na hybrydach k03s.

Nie wiem gdzie szukać przyczyny.

Wieksza przepustnica ?,  kolektor? wydech? DV ?

 

1.8t wykres.jpg

Edytowane przez lukaz10

Opublikowano

Logi?

Opublikowano
  • Autor

Po świetach. czekam na kabelek.

jakie dokladnie zrobic?

115 118 02 020  033 ?

 

 

Edytowane przez lukaz10

Opublikowano

Zrób standardowe, 002+033, 115+118, 003+020, po kasowaniu błędów.

Opublikowano

ja tam sie nie znam ale logi sie robi na 3 biegu a nie na 2;)

Opublikowano
  • Autor

robiłem na 3 biegu. mam skrzynie 6. i troche szybko  zamykam obrotomierz. moge zrobic na 4

Opublikowano
2 minuty temu, lukaz10 napisał:

robiłem na 3 biegu. mam skrzynie 6. i troche szybko  zamykam obrotomierz. moge zrobic na 4

zwracam honor:P

jak w 8 sekund zamykasz 3 bieg to rakiete tam masz pod maską:)

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, WYSKUN napisał:

zwracam honor:P

jak w 8 sekund zamykasz 3 bieg to rakiete tam masz pod maską:)

 

Logi robione na 3 biegu. używałem polskiego vag-com. Nie wiem może wolno logował, może gdzieś trzeba przestawić częstotliwość logowania.

Jeśli nic nie da sie wyczytać z tych logów, to zrobie na 4 biegu. 

Co zauważyłem, to miedzy 5-6 tyś obr jak by było zadane mniejsze doładowanie?

oraz w logu 115 miedzy 5-6 tyś Load -  maleje.

Edytowane przez lukaz10

Opublikowano

Jaka jest goraca strona tej hybrydy m.in wirnik?  

Czy tam przypadkiem nie jest seryjny wirnik z k03/k03s ? 

 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, wampir napisał:

Jaka jest goraca strona tej hybrydy m.in wirnik?  

Czy tam przypadkiem nie jest seryjny wirnik z k03/k03s ? 

 

wg firmy robiacej turbo jest :

strona zimna od rs6

strona goraca od rs4.

tyle wiem z dokumentu jaki dostałem.

sama turbina jaka poszla na modyfikacje to k03s

 

Tak sie zastanawiam, jeśli  w rs4 jest k04-025  to wirnik jest -40.50 /45 mm Turbine Wheel

Teoretycznie w k03s tez mam wirnik 40/45mm .

Możliwe ze została wymieniona tylko strona zimna ?

 

Nie wiem, czy nie zaczynam rozumieć twojego toku myślenia, czyli na wysokich obrotach spaliny nie nadążają przepływać przez wirnik turbiny i wydech się "zatyka"  ? w tym przypadku aby spaliny nie cofało tuner zdławił doładowanie na wysokich obr.  zeby nie bylo stukowego ?
 

Edytowane przez lukaz10

Opublikowano

Zakładając, że strojenie jest poprawne, wszystko szczelne i osprzęt sprawny to sa 2 opcje: turbina za ciasna po stronie gorącej, albo masz głowice do roboty.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.