Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Popiskiwanie z okolic kratki środkowej (przy szybie)


daniel_wwa

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno jest cos zwiazanego z dmuchawa... bo czym mocniejszy nawiew tym bardziej wszystko slychac. Jakie elementy "krecace sie" moga taki dzwiek wydawac? Sprawia to wrazenie, jakby ktoras czesc miala slabe smarowanie... sam nie wiem. Czy moze to byc wentylator? Jak sie do niego dostac?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wentylator jest zaraz za schowkiem(musisz wykręcić schowek)

Tak,to może być wentylator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też raz piszczało a raz nie raz słabiej a raz mocniej. To na 100% wiatrak nawiewu.Wyjmij schowek on jest pod nim.Potem musisz wymontować wiatrak z plastikowej obudowy.Wirnik wiatraka chodzi w takich małych łożyskach albo tulejkach i to tam piszczy bo się zaciera.Pewnie po rozebraniu obudowy zobaczysz taki czarno złotawy pył dookoła silniczka to szczotki się ścierają i ten pył odpowiada za piszczenie.Ja nasmarowałem te tulejki smarem w płynie i pare miesiecy już cisza.Działaj !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest podobny problem z piszczeniem lecz tyko na wyłaczonych opcjach sterowania nawiewu...jak włacze wiatrak na maxa i ustawie na szybe,srodek albo nogi to nic nie słychac jak wyłacze wszystko to terebi :mysli: ma ktos pomysły co to moze być??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze mysza siedzi i kreci wszystkim a jak dasz czadu to nie wyrabia :gwizdanie:

a teraz powazniej moze tezntak byc ze ktorys z nawiewow nie domyka sie szczelnie i piski slychac takie pogwizdywanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...