Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] co to za Grill :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos wie gdzie dorwac podobny grill ? Chodzi mi o tą ramke :)

DSC00057.JPG

proszę używać prefixów :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie... Jest to taka głebsza ramka ... Widziałem to jeszcze na jakims A4... Tył wykłada sie siatka wdg uznania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big problem ..tez mnie się podoba :wink4:

I widzę wszedzie te grille na stronkach z Us :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj lepsze foto :

8B4S6506.jpg

Jak sie wk%^&e to pociacham seryjny i bedzie :)

Dlaczego kombinuje : mam teraz zderzak RS4 z przodu i seria za nic nie pasuje a nie dam 400 zł za grill od RS4 :no::disgust: Mam luzną srodkową kratke od zderzaka RS4 i gdybym miał taki grill mogłbym go wypełnic własnie nią :cool1:

Ma ktos połamany seryjny ? Taki w miare trzymający kształt :) Chetnie przyjme :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 200 punktow :naughty:

Masz Ori zderzak od Rs-a czy siakąś "replike" ..napisz czy dużo roboty miałeś z dopasowaniem :przebiegly:

Co do samego grilla ...to juz WIEM .. to są grille Oettingera (?) :naughty:

https://secure.memca.com/ecodetuning/images/products/1166_small.jpeg

http://www.cecwheels.com/images/medialibrary/a411.jpg

Fajne są bo pod kolor można maznąć i mają dwa razy większą ramkę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori wpasowany ;)

Sporo roboty :angry:

Co do grilla to ten z mojego drugiego foto to nie jest taki jak pokazujesz... Stawiam ze to ori przed liftem z wycietym srodkiem i cały poszpachlowany :) Zauwaz ze jest ramka sporo wezsza niz w tych z twoich foto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no naturalnie .. z pierwszej foty to gruba ramka Oettinger ..a z drugiej to grill przedliftowy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt moja wina :hi::tongue4: Takze chyba juz wiemy co i jak ;) Tego pierwszsego wogóle nie widac a ja miałem na mysli ten drugi od poczatku tyle ze miałem po reka foto pierwsze :>

No to kto mi odda w celach badawczych pokiereszowany grill przedliftowy ? moze byc bez znaczka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj lepsze foto :

8B4S6506.jpg

Jak sie wk%^&e to pociacham seryjny i bedzie :)

Dlaczego kombinuje : mam teraz zderzak RS4 z przodu i seria za nic nie pasuje a nie dam 400 zł za grill od RS4 :no::disgust: Mam luzną srodkową kratke od zderzaka RS4 i gdybym miał taki grill mogłbym go wypełnic własnie nią :cool1:

Ma ktos połamany seryjny ? Taki w miare trzymający kształt :) Chetnie przyjme :naughty:

wrzuć fotkę tego zdzerzaka od rsa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym sobie taki grill wyrezał. Do mojego Riegera RS-look byłyby jak znalazł :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam jeszcze nad czymś innym. Czy dało by się załatwić takie listwy jak w grillu od eSki. Wtedy by włożył grill eSowy i takie listwy do kompletu w zderzak RSa :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty u siebie nie masz zadnych kratek w zderzaku ? Eska to po prostu krata z plastiku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem grill od rs-ki za 330 zł, z czarną ramką tylko troche przytyraną, ale myślę ją malnąć na czarno albo na taką satyne jak ori była, tylko zna ktoś oznaczenie lakieru z ramki grilla RS4?

narazie załozylem ramke chrom od grilla przedliftowego ale średnio mi się to widzi i coś bede modził, przed zalozeniem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty u siebie nie masz zadnych kratek w zderzaku ? Eska to po prostu krata z plastiku ;)

Mam siatkę na wzór plastra miodu z RSa. Coś bym z tym zrobił :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam grilla przedlifta z jakimis uszkodzeniami za bezcen bo szkoda dobrego ciac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...