Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] co to za Grill :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktos wie gdzie dorwac podobny grill ? Chodzi mi o tą ramke :)

DSC00057.JPG

proszę używać prefixów :evil:

Opublikowano

A to nie jest po prostu malowana ramka na czarno? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Nie... Jest to taka głebsza ramka ... Widziałem to jeszcze na jakims A4... Tył wykłada sie siatka wdg uznania ;)

Opublikowano

Big problem ..tez mnie się podoba :wink4:

I widzę wszedzie te grille na stronkach z Us :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Tutaj lepsze foto :

8B4S6506.jpg

Jak sie wk%^&e to pociacham seryjny i bedzie :)

Dlaczego kombinuje : mam teraz zderzak RS4 z przodu i seria za nic nie pasuje a nie dam 400 zł za grill od RS4 :no::disgust: Mam luzną srodkową kratke od zderzaka RS4 i gdybym miał taki grill mogłbym go wypełnic własnie nią :cool1:

Ma ktos połamany seryjny ? Taki w miare trzymający kształt :) Chetnie przyjme :naughty:

Opublikowano

Pytanie za 200 punktow :naughty:

Masz Ori zderzak od Rs-a czy siakąś "replike" ..napisz czy dużo roboty miałeś z dopasowaniem :przebiegly:

Co do samego grilla ...to juz WIEM .. to są grille Oettingera (?) :naughty:

https://secure.memca.com/ecodetuning/images/products/1166_small.jpeg

http://www.cecwheels.com/images/medialibrary/a411.jpg

Fajne są bo pod kolor można maznąć i mają dwa razy większą ramkę :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ori wpasowany ;)

Sporo roboty :angry:

Co do grilla to ten z mojego drugiego foto to nie jest taki jak pokazujesz... Stawiam ze to ori przed liftem z wycietym srodkiem i cały poszpachlowany :) Zauwaz ze jest ramka sporo wezsza niz w tych z twoich foto...

Opublikowano

Nie no naturalnie .. z pierwszej foty to gruba ramka Oettinger ..a z drugiej to grill przedliftowy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Fakt moja wina :hi::tongue4: Takze chyba juz wiemy co i jak ;) Tego pierwszsego wogóle nie widac a ja miałem na mysli ten drugi od poczatku tyle ze miałem po reka foto pierwsze :>

No to kto mi odda w celach badawczych pokiereszowany grill przedliftowy ? moze byc bez znaczka :P

Opublikowano

Tutaj lepsze foto :

8B4S6506.jpg

Jak sie wk%^&e to pociacham seryjny i bedzie :)

Dlaczego kombinuje : mam teraz zderzak RS4 z przodu i seria za nic nie pasuje a nie dam 400 zł za grill od RS4 :no::disgust: Mam luzną srodkową kratke od zderzaka RS4 i gdybym miał taki grill mogłbym go wypełnic własnie nią :cool1:

Ma ktos połamany seryjny ? Taki w miare trzymający kształt :) Chetnie przyjme :naughty:

wrzuć fotkę tego zdzerzaka od rsa
Opublikowano

Też bym sobie taki grill wyrezał. Do mojego Riegera RS-look byłyby jak znalazł :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

A wiec : potrzebne dwa uszkodzone grille :polew:

Opublikowano

A ja się zastanawiam jeszcze nad czymś innym. Czy dało by się załatwić takie listwy jak w grillu od eSki. Wtedy by włożył grill eSowy i takie listwy do kompletu w zderzak RSa :mysli:

Opublikowano
  • Autor

A ty u siebie nie masz zadnych kratek w zderzaku ? Eska to po prostu krata z plastiku ;)

Opublikowano

ja kupiłem grill od rs-ki za 330 zł, z czarną ramką tylko troche przytyraną, ale myślę ją malnąć na czarno albo na taką satyne jak ori była, tylko zna ktoś oznaczenie lakieru z ramki grilla RS4?

narazie załozylem ramke chrom od grilla przedliftowego ale średnio mi się to widzi i coś bede modził, przed zalozeniem :good:

Opublikowano

A ty u siebie nie masz zadnych kratek w zderzaku ? Eska to po prostu krata z plastiku ;)

Mam siatkę na wzór plastra miodu z RSa. Coś bym z tym zrobił :mysli:

Opublikowano
  • Autor

SiateX :decayed:

Opublikowano

Ciekawe :decayed:Nosb walczysz z tym ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Szukam grilla przedlifta z jakimis uszkodzeniami za bezcen bo szkoda dobrego ciac ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.