Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] dedykowany jednomas


charles7

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.  

Mam pytanie odnośnie dedykowanego jednomasu dla konkretnie mojego modelu, czyli avf 6 biegów. Borykam się z problemem wymiany dwumasu. Planuję wymienić komplet, a więc sprzęgło również. No i oczywiście pytanie : dwu, czy jednomas. Pierwsze co, to powiem, że nie zależy mi na tym, aby przycebulić i żałować. Im człowiek więcej czyta, tym jest głupszy w tym temacie. Avf, skrzynia 6 biegów, chip w edctuning 162km 353Nm od spanky'ego. Pierwsze primo : jeżeli kupię komplet Luka, czy Sachs to, czy on wytrzyma. Ile 60,100,150 tys km? Niby kupując dwumas mogę być spokojny o całą resztę (za wyjątkiem dwumasu), a i komfort pozostanie ten sam. Druga opcja dedykowany jednomas valeo dla konkretnie mojego modelu a4 ze sprzęgłem obitym kevlarem. Ta opcja nie wydaje się głupia. Są różne opinie o jednomasach, jednak myślę, że uwarunkowane jest to wykonaniem roboty oraz samym dopasowaniem zestawu do auta. Poza tym nie chcę się męczyć podczas jazdy i pilnować, aby obroty nie spadały poniżej 2,2k czy też męczyć się przy zmianie biegów (powiedzcie proszę, że przesadzam i nie trzeba tak jeździć). Pomocy :D

Edytowane przez charles7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...