Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lakierownie częsci karoserii


czort1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Z racji tego, że jestem totalnym laikiem i nigdy nie miałem doczynienia z malowaniem jakis elementów w samochodzie bardzo proszę o pomoc :)

Chciałbym wrzuić do swojej a4 pakiet zew. s-line... i tu pytanie za 100 pkt. Czy powinienem szukać elementów już w kolorze auta, czy może nie zwracać większej uwagi na kolor kupowanych częsci?

Obawiam się, że po zalożeniu przemalowanych zderzaków będzie widać, że były one malowane co nie ukrywam... bardzo chciałbym uniknąć.

Jesli musiałbym je przemalować to powinno się to zrobić z założonymi zderzakami na aucie, czy osobno?

Czy konieczne byłoby zrobienie ''przejscia'' i polakierowanie również karoserii auta?

 

Z góry bardzo dziękuję za pomoc ;)

Edytowane przez czort1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje a4 b8 jest dosyć młodym autem i na pewno nie ma wyblakłego lakieru więc , nie przejmuj się malowaniem . Możesz szukać w kolorze auta lub każda innego koloru i pomalować . Jest szansa że odcień będzie się minimalnie  różnił . Wystarczy pojechać do kogoś aby zrobił ci najzwyklejszą delikatną polerkę i nie będzie różnicy . Ja w swojej a4 b5 malowałem maskę po 16stu latach lakier praktycznie się nie różnił od świeżego lakieru na masce  , trzeba było się dokładnie przyglądać żeby zobaczyć różnicę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, czyli nie powinno być problemu gdybym oddał częsci do lakiernika, a poźniej wrzucił je na auto ;)

Chciałbym uniknąć sytuacji, jakbym kiedys sprzedawał samochód komentarzy od osób zainteresowanych kupnem, że auto miało kolizje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla świętego spokoju w razie sprzedaży , cyknij zdjęcia auta bez s-line jak ono wyglądało , i zostaw sobie jakiś dowód od lakiernika typu faktura . Pakiet s line to tylko zderzak przód i tył , listwy na drzwiach  i chyba lotka na klapę bagażnika . Gdyby jakiś kupiec się do tego doczepiał to niech sobie sprawdzi auto miernikiem ,  Ty tylko mu podasz co było malowane na s line i po problemie . auto które miało wypadek na bank miało by malowane coś więcej niż to s-line . Tak że gdybyś sprzedawał auto a kupiec był upierdliwy to po prostu mu podziękuj za wizytę i tyle .

Edytowane przez lenovo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...