Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)


Adam87

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Adam87 napisał:

Jestem już w NO od wczoraj ale poszukam jakiejś fotki...

A fotochrom jaki kolor?

Dzieki,  fotochrom mam szary 1ye czy jakoś tak musiałbym sprawdzić. Miałem zakładać do swojego podczas sprzedaży auta ale odpuściłem ;) 

23 minuty temu, kamil-vag napisał:

Norbert, ale od środka jak się patrzy to w ogóle jakby nie było przyciemnienia :P aż tak bardzo to wpływa na działanie lusterka ? 

Właśnie dlatego mnie to zaciekawiło co tam ma ?

kumpel ma dość mocno przyciemnione szyby i fotochrom słabo działa... u mnie dość szybko zaskakuje... gdybym miał tylko wewnętrzny to tam kij ale rezalem tez na zewnątrz wiec szkoda mi ich. Ostatnio widziałem b7 w tym samym kolorze co my i koles miał według mnie super dobrane ściemnianie... niestety nie było go przy aucie wiec nie wiem co on tam miał :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko takie..

 

20180525_101002-3024x2268.jpg

20180526_204950-1008x756.jpg

Jeszcze zobacz sobie w pierwszym poście na samym dole...

Edytowane przez Adam87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Norbas napisał:

Ostatnio widziałem b7 w tym samym kolorze co my i koles miał według mnie super dobrane ściemnianie... niestety nie było go przy aucie wiec nie wiem co on tam miał :) 

Ciemniejsze miał od moich czy jaśniejsze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Adam87 napisał:

Ciemniejsze miał od moich czy jaśniejsze??

On to ma czorne porównując z twoimi ;)  Chyba zrobie jaj ty masz i w razie co to poszukam boczki z roletami aby jeszcze troszkę ściemnić mlodemu :decayed: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Norbas napisał:

On to ma czorne porównując z twoimi ;)  Chyba zrobie jaj ty masz i w razie co to poszukam boczki z roletami aby jeszcze troszkę ściemnić mlodemu :decayed: 

No i pomysł super :good:

Powiesz cene na pw ile chcesz za lusterko???

Bo trzeba by kiedyś zmienić..

Z czujnikiem masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎27‎.‎05‎.‎2018 o 21:35, Norbas napisał:

oo mocy przybywaj... ja teraz porawiałem program bo wczesniejszy tjuner nie popisał się i miałem przeładowanie na turbo cały czas... 

Bo pewnie tylko limitery poprzesuwane :/ ... Masa jest ludzi która za 200-300zł taniej idzie w tą stronę. Pół biedy jak po roku silnik jeszcze żyje.

Ostatnio miałem przypadek że zostałem zapytany przez handlarzyka ile biore za softa. Nie pamiętam o jakie auto chodziło dokładnie ale cena oscylowała w granicy 800-1000zł po czym on mi powiedział że tam a tam chłopaczek wgrywa mu po 200zł.

Cytując Mirasa " Młody trzy dni ściągał mapę z holandi ". Potem takie akcje są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, DarekS4 napisał:

Bo pewnie tylko limitery poprzesuwane ? ... Masa jest ludzi która za 200-300zł taniej idzie w tą stronę. Pół biedy jak po roku silnik jeszcze żyje.

Ostatnio miałem przypadek że zostałem zapytany przez handlarzyka ile biore za softa. Nie pamiętam o jakie auto chodziło dokładnie ale cena oscylowała w granicy 800-1000zł po czym on mi powiedział że tam a tam chłopaczek wgrywa mu po 200zł.

Cytując Mirasa " Młody trzy dni ściągał mapę z holandi ". Potem takie akcje są.

Tak jak piszesz. Gość tylko procentowo zrobił, do tego czasu dowalil. Nawet do N75 nie zaglądą :facepalm: raczej mało za to nie zapłaciłem bo całe 949zl brutto ? gość zrobił „program” zhamowal auto i tyle. Żadnych logow, nic. Także nie polecam Bmg Tuning z Wrocławia ;)  W pl sporo ludzi co się zajmuje tujuningiem ale jest nie wielu dobrych tunerów imo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Norbas napisał:

Tak jak piszesz. Gość tylko procentowo zrobił, do tego czasu dowalil. Nawet do N75 nie zaglądą :facepalm: raczej mało za to nie zapłaciłem bo całe 949zl brutto ? gość zrobił „program” zhamowal auto i tyle. Żadnych logow, nic. Także nie polecam Bmg Tuning z Wrocławia ;)  W pl sporo ludzi co się zajmuje tujuningiem ale jest nie wielu dobrych tunerów imo :) 

Z tym chlopaszkiem co ma mi robic program to sam powiedzial ze zrobi logi posprawdza co gdzie i jak i wtedy sie zobaczy ile wyjdzie lub nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Adam87 napisał:

Z tym chlopaszkiem co ma mi robic program to sam powiedzial ze zrobi logi posprawdza co gdzie i jak i wtedy sie zobaczy ile wyjdzie lub nie..

U kogoś z forum robisz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N75 nie jest limitowane więc nie musiał zaglądać. Można zmienić ewentualnie jego charakterystykę. Błąd wywali dla wartości zadanych nie osiągniętych ale cechowanych innymi wartościami np. z MAP lub MAF. No to zapłaciłeś nie mało w sumie. Ogarnij tak jak ma być i tyle a dla potomnych niech się wystrzegają tego typu roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Norbas napisał:

U kogoś z forum robisz ? 

Nie.. kolo mnie w miejscowosci jest co robi tylko elektronike w samochodach..

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, DarekS4 napisał:

N75 nie jest limitowane więc nie musiał zaglądać. Można zmienić ewentualnie jego charakterystykę. Błąd wywali dla wartości zadanych nie osiągniętych ale cechowanych innymi wartościami np. z MAP lub MAF. No to zapłaciłeś nie mało w sumie. Ogarnij tak jak ma być i tyle a dla potomnych niech się wystrzegają tego typu roboty.

Będe doglądał roboty i napewno wrzuce co potrzeba :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Del

Edytowane przez Marcin Lipiński
Do kasacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, DarekS4 napisał:

N75 nie jest limitowane więc nie musiał zaglądać. Można zmienić ewentualnie jego charakterystykę. Błąd wywali dla wartości zadanych nie osiągniętych ale cechowanych innymi wartościami np. z MAP lub MAF. No to zapłaciłeś nie mało w sumie. Ogarnij tak jak ma być i tyle a dla potomnych niech się wystrzegają tego typu roboty.

Nie wiem czy musiał czy nie ale sam fakt, ze turbo przeladowywalo od 1450obr do prawie końca ? trochę autem przejechałem... za taka kasę tommozesx coś już wymagać. Zreszta jak zobaczył na jakich blachach przyjechałem to pytał się ile mi pisał i mówił, ze w sumie troszkę więcej bierze... 

teraz już jest wsio ogarnięte i według mnie auto idzie jeszcze lepiej. Logi robione kilka razy aż do prawidłowego ustawienia imo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2018 o 11:11, Adam87 napisał:

Takie na szybko zdjęcie :decayed:

Jeszcze bez dekielków i dystansu..

Dekielki będą wieczorem a ws. dystansu byłem u Tomka (dystom) i mówił że jak będe miał felgi na samochodzie to wtedy mam podjechać i dopasujemy najlepszy możliwy setup..

 

 

20180525_103639-3024x2268.jpg

Co to za felgi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Marcin Lipiński napisał:

Co to za felgi?

Wzór rs4 b7 ale niestety nie ori i pomalowane w ori kolor z katalogu ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Śledzę bo również posiadam BRD ?

Odnośnie końcówek wydechu od 1.8T, są to same końcówki czy końcowe kompletne boxy?? A jeżeli boxy to jak wpłynęło to na dźwięk który wydaje Twoja maszyna?

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, xenalnh napisał:

Siema,

Śledzę bo również posiadam BRD ?

Odnośnie końcówek wydechu od 1.8T, są to same końcówki czy końcowe kompletne boxy?? A jeżeli boxy to jak wpłynęło to na dźwięk który wydaje Twoja maszyna?

Pozdrawiam 

Siemanko :hi:

Gratuluje BRD :decayed: poźniej też obczaje temat..

Końcówki wydechu zostały zamontowane same ... niechciało mi się całości przekładać ciąć ... spaw to spaw a tak to same końcóweczki i spokój:dance2:

A dzwięk został raczej ten sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały up :decayed:

20180704_172550-1008x756.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...