Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 29.12.2022 o 15:26, MaTeo85 napisał(a):

Też mam z q7 czyli kamerka siedzi w blendzie (w miejscu gdzie b6 miewało wkładkę zamka). Jakość obrazu jest naprawdę dobra, oby służyła.

Kąt patrzenia też ma spoko, jak się cofa  spomiędzy 2 aut w kamerce zawsze widać więcej na boki niż normalnie z miejsca kierowcy.

A u Ciebie też widać tak rejestrację i u góry klapę?

received_730900658379833.jpeg

Opublikowano

Ja np. Mam chińczasonica z modułem od @woszu i mam taki obraz. Dolna linia ekranu to "0" zderzaka. Ty zapewne masz "rybie oko" trochę ciemno w środku auta, syf bo czekam na szybę no ale coś tam zobaczysz. W drugiej opcji podobno więcej widać na boki ekranu. 

 

IMG_20230107_175246.thumb.jpg.07bdc68c07091b05fd87ebf544089da3.jpg

 

Opublikowano
  • Autor

W b6 też mam taki widok, że nic nie zasłania. Radio i kamerka też chiny. 

W tej ta blenda jest przystosowana do wyższej Q7 i zapewne klapa jest troszkę inaczej wyprofilowana, stąd taki a nie inny widok. 

Znalazłem fotkę jak to w Q7 wygląda..

Screenshot_20230108_100737_Chrome.jpg

Opublikowano

Nom w końcu a potem po przejściu na bez kamery dziwne uczucie i nadwyrężenie karku ?

Opublikowano
18 godzin temu, Adam87 napisał(a):

A u Ciebie też widać tak rejestrację i u góry klapę?

received_730900658379833.jpeg

U mnie jest tak, coś foto słabo wygląda bo w rzeczywistości obraz jest ładny, ale też widać tablicę.

20230107_184100.thumb.jpg.69ae2f92d63bd74fce0893dc7baffc6d.jpg

Opublikowano
  • Autor
59 minut temu, Norbas napisał(a):

Nom w końcu a potem po przejściu na bez kamery dziwne uczucie i nadwyrężenie karku ?

Dokładnie?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, MaTeo85 napisał(a):

U mnie jest tak, coś foto słabo wygląda bo w rzeczywistości obraz jest ładny, ale też widać tablicę.

20230107_184100.thumb.jpg.69ae2f92d63bd74fce0893dc7baffc6d.jpg

Ale u góry nie widać klapy..:eusathink:

Opublikowano

Więc 1;0 dla chińczyków :polew:

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, Rob@k napisał(a):

Więc 1;0 dla chińczyków :polew:

Co do blendy z Q7 do B6/B7 to tak:grin:

Opublikowano
2 godziny temu, Adam87 napisał(a):

Ale u góry nie widać klapy..:eusathink:

Delikatnie widać u góry też łapie klapę w narożnikach. Trochę lepiej widać to na tym filmiku:

Niestety jestem na wyjeździe zdała od domu i nie mam jak w dzień strzelić teraz foty.

Opublikowano
  • Autor

U mnie bardziej to widać. Niewiem dlaczego tak jest:eusathink:

Opublikowano

U mnie B6, u Ciebie B7... chyba tu upatrywał bym różnice:eusathink:

Opublikowano
  • Autor
35 minut temu, MaTeo85 napisał(a):

U mnie B6, u Ciebie B7... chyba tu upatrywał bym różnice:eusathink:

A no faktycznie:kox: 

Także różnica jest widoczna:wink:

Opublikowano

Ładnie pomodzone to auto :banan::a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Miałeś zobaczyć kiedyś, a nic Cię nie widać ani słychać:whistling:

2 godziny temu, MARCIN607 napisał(a):

Ładnie pomodzone to auto :banan::a4fan:

Dziękuję:hi:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Parę nowych fotek:guma:

Jeździmy dalej, znacznych nowości raczej niema:decayed:

20230714_200835.jpg

20230519_114102.jpg

20230702_180853.jpg

Opublikowano

Nowa tablica wpadła? 

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Rob@k napisał(a):

Nowa tablica wpadła? 

To jedna z tych mniej znacznych rzeczy:whistling:

 

Takie a4:wink:

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Taaaa. 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ładnie tam Adam nadłubałeś? Pamiętasz może, jaka to była folia ,na lampy co robiłeś? Ja miałem lakierowane ,ale  troczę za czarne wyszły?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.