Skocz do zawartości
IGNOROWANY

mini van bądź duże kombi


kedzior96

Rekomendowane odpowiedzi

witam planuję zakup mini vana bądź dużego kombi auto ma być pojemne i najlepiej w dieslu. no benzynę tez biorę pod uwagę ale w kilku %. budżet 16000 zł najlepiej grupa vag bądź jakiś opel. jakie silniki i modele aut brać od uwagę ? auto będzie użytkowane w trasie także aby się nie bało prędkości 170km/h 

berlingo odpada. 

moje przemyślenia: 

vw caddy 

vw touran

opel vectra c 

vw sharan 

vw passat 

czy audi a6 c5 ? 

dwa ostatnie z legendarnym 1.9 110 km 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszedł bym w Seata alhambre mega przestronne auto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A6 c5 z legendarnym 1.9 110 km TDi to bardzo dobra opcja , szczególnie w nadwoziu kombi. Nie spodziewaj się może szału i super osiągów, ale za to jednostka będzie bardzo trwała i mało awaryjna. Auto spełnia też Twoje wymogi jeżeli chodzi o przestronny bagażnik, ewentualnie Passat B5 FL ale tutaj trudno natrafić na zadbaną sztukę i motor raczej w wielu przypadkach będzie 130 km. l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwania trwają nad audi przed oglądaniem jakiegoś z auto Kupie miernik lakieru aby sprawdzić auto.

Swoja droga jakie jeszcze auta polecacie ? Hym... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja a6 odpuścił bym w przedbiegach bo za ta cene to bardzo wiekowe auto kupisz oczywiście z przebiegiem 198tys na liczniku Hahaha.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie zdecydowanie Opel Vectra C z silnikiem z 1.9 CDTI 120/150km, nie będzie bał się autostradowych prędkości, do tego przestronne i komfortowe auto, o wiele tańsze w utrzymaniu niż Audi A6 C5 gdzie szansa na znalezienie zadbanej sztuki spada do zera. Na plus dla Vectry także świeższy rocznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volvo v70 2.4 TDI 5D , polecam ujerzdzałem ten motor program na 200 KM spalanie jak przy 1.9. Auto typowy wół roboczy i do tego z dobrym wyposażeniem plus auto przestronne i fainie się nim podróżuje...;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę to Volvo v70  ma jeszcze większy bagażnik niż Vectra, więc jeżeli Ci na tym zależy to też warto brać ten model pod uwagę, tylko serwis jak i same części do niego będą droższe niż w przypadku "pospolitego" Opla.  Daj znać na co ostatecznie padł wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...