Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All] Hybrydy z Allegro - zna ktoś?


skalarx

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił się ostatnio koleszka który sprzedaje regenerowane turbiny od BRD i hybrydy. Może ktoś wie coś o jakości oferowanych przez niego części :mysli:

https://ssl.allegro.pl/item527470017_turbina_hybryda_audi_passat_1_9tdi_garret_gt18na22.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karamboool jest na allegro już dośc długo z tymi Swoimi Turbawkami,

Do Swojego AVF własnie zakupowalem u niego Turbawke z gratami od ARL wytrzymała hmmmm 5 miesiecy i nowemu właścicelowi padła ( wirnik sie rozleciał )

Kolega Themon równiez ma turbine od niego i nie narzka , lata juz jakis czas i wszystko jest OK widocznie ta moja była coś nie teges

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do robienia turbin potrzeba specjalistycznego sprzętu i wiedzy, a nie kurnika i kilku kluczy. Poszukaj sobie opinii o turbinach od Karambola np. na Golf Club...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do robienia turbin potrzeba specjalistycznego sprzętu i wiedzy, a nie kurnika i kilku kluczy. Poszukaj sobie opinii o turbinach od Karambola np. na Golf Club...

weź no jaro4444 poratuj jakimś linkiem do tego tematu o tych hybrydach, bo też mi chodziły po głowie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do robienia turbin potrzeba specjalistycznego sprzętu i wiedzy, a nie kurnika i kilku kluczy.

heh :> faktycznie tez bylem kiedyś u karambola w Ogrodniczkach i składa te turbawki w prawdziwym kurniku, wiem,ze wiele obecnych wielkich koncernów zaczynało w szopach ale w jego przypadku to raczej nie wyjdzie bo mi jego turbo(standard) padło po 2,5kkm a olej brała jak głupia. Jedyne do czego nie mam zastrzeżeń to do reklamacji bo od razu uznał.

kolego Kowi87, po 14min od odpowiedzi jaro4444 oczekujesz gotowego linka... chyba nawet sam nie zdążyłeś dobrze poszukać :)

Znajomy posiada hybrydę od Roberta z tune-up zamontowana do silnika BKD w GolfieV i nie ma z nią jakichkolwiek problemów.

U Rogala również można zamówić hybrydę wiec ogólnie nawiązując do tematu to nie szukałbym hybrydy na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swojego czasu sam wsadzalem turbiny od Karambola i byly OK. Ale zaczal sie ruch, przestal sie przykladac i wyszlo jak wyszlo.....leon arl 4x4 wiec dojscie do turbo masakra...5x suszarka zdejmowana/zakladana auto 2 tyg unieruchomione, wyszla d*pa i musialem przed klientem swiecic oczami. A ile czasu zmarnowalem i rak pokaleczylem to moje....dlatego ja juz zrezygnowalem z uslug Karambola (moze zaczal mnie po macoszemu traktowac...?) i mam innego dostawce. Znacznie lepsze wykonanie i mniej problemow po zalozeniu.

Fakt ze prywatni kupcy sa zadowoleni z uslug Karambola bo sie bardziej przyklada. i rzeczywiscie nigdy nie robil fochow z reklamacja.

Mysle ze smialo mozna od niego brac tylko trzeba od razu powiedziec ze na wyczyn by sie postaral :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego R :naughty: a wpisz sobie w google golf club to zobaczysz w czym tkwi problem, maja tych klubów pare, wiec wiesz, a przecież nie bede sie rejestrował u nich po to tylko aby znaleźć info o turbinkach, dlatego chciałem namiar jakis na inne forum i na konkretny temat :gwizdanie: tu na forum kiedys był taki temat i polecali brać od karambola ale widze teraz sie to nieco zmieniło :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=141391&highlight=karambol99

Generalnie z Karambolem jest tak, że jego turbiny lubią wpierdzielać olej, silniki na nich dymią na niebiesko, głośno pracują. Innym razem znów chodzą jak złoto. Problem jest w powtarzalności. Mi osobiście nie chce się wyjmować 3 razy turbiny aby trafić na dobrą. Do tego ryzykować wysranie się turba w trasie...

Dobre opinie ma między innymi Turbo Bogdan z Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=141391&highlight=karambol99

Generalnie z Karambolem jest tak, że jego turbiny lubią wpierdzielać olej, silniki na nich dymią na niebiesko, głośno pracują. Innym razem znów chodzą jak złoto. Problem jest w powtarzalności. Mi osobiście nie chce się wyjmować 3 razy turbiny aby trafić na dobrą. Do tego ryzykować wysranie się turba w trasie...

Dobre opinie ma między innymi Turbo Bogdan z Allegro.

Dzieki Jaro4444 za namiar na wątek :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A TurboBogdan ma troche drogie te zabawki :gwizdanie:

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5463665

Za darmo to można w twarz dostać :decayed:

Niestety jakość kosztuje - zapytaj ile kosztują hybrydy Rob555 albo Rogala - nie ma możliwości zrobić pewnej hybrydy taniej, bo nowe części środka kosztują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za darmo to można w twarz dostać :decayed:

Niestety jakość kosztuje - zapytaj ile kosztują hybrydy Rob555 albo Rogala - nie ma możliwości zrobić pewnej hybrydy taniej, bo nowe części środka kosztują...

za darmo tez nie daja ... [nikt juz dla zabawy tego nie robi :wink4:]

a wracajac do tematu ... hybryda jest dobra gdy jest dobrze zlozona a z tym juz nie jest wcale tak łatwo a co za tym cena bedzie wysoka ...

skalarx ... biorac pod uwage silnik w Twoim aucie to ja bym sobie doopy hybrydami nie zawracal ... wloz wloskiego AWX-a albo ori BRD i bedziesz mial swiety spokoj ... nic wiecej nie wykrzesasz ze starego poczciwego AVG-a :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale akurat na aukcjach nie ma hybrydy :kwasny: pewnie bedzie droższa. Patrzyłem na turbawke do AWX i jest za 1400zł ale moze faktycznie warto tyle dać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za darmo to można w twarz dostać :decayed:

Niestety jakość kosztuje - zapytaj ile kosztują hybrydy Rob555 albo Rogala - nie ma możliwości zrobić pewnej hybrydy taniej, bo nowe części środka kosztują...

za darmo tez nie daja ... [nikt juz dla zabawy tego nie robi :wink4:]

a wracajac do tematu ... hybryda jest dobra gdy jest dobrze zlozona a z tym juz nie jest wcale tak łatwo a co za tym cena bedzie wysoka ...

skalarx ... biorac pod uwage silnik w Twoim aucie to ja bym sobie doopy hybrydami nie zawracal ... wloz wloskiego AWX-a albo ori BRD i bedziesz mial swiety spokoj ... nic wiecej nie wykrzesasz ze starego poczciwego AVG-a :wink4:

Mam AWXa od Witka :>. Szukam BRD, ale dostanie takiej turbiny graniczy z cudem. Przewalam co dwa dni cały internet :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za darmo to można w twarz dostać :decayed:

Niestety jakość kosztuje - zapytaj ile kosztują hybrydy Rob555 albo Rogala - nie ma możliwości zrobić pewnej hybrydy taniej, bo nowe części środka kosztują...

za darmo tez nie daja ... [nikt juz dla zabawy tego nie robi :wink4:]

a wracajac do tematu ... hybryda jest dobra gdy jest dobrze zlozona a z tym juz nie jest wcale tak łatwo a co za tym cena bedzie wysoka ...

skalarx ... biorac pod uwage silnik w Twoim aucie to ja bym sobie doopy hybrydami nie zawracal ... wloz wloskiego AWX-a albo ori BRD i bedziesz mial swiety spokoj ... nic wiecej nie wykrzesasz ze starego poczciwego AVG-a :wink4:

Mam AWXa od Witka :>. Szukam BRD, ale dostanie takiej turbiny graniczy z cudem. Przewalam co dwa dni cały internet :(.

zagadaj z kolega Patrox .. ostatnio mial do sprzedania BRD ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj zapytaj:

http://reampoland.pl/ - Lublin

robiłem tam kilka dmuchawek i wszystkie hulają aż miło

Dzięki :good: ale tej 5303-988-0109 akurat nie mają :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maja maja :)

byłbym bardzo zdziwiony aby było inaczej :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...