Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zator musi być. Nie wyobrażam sobie żeby nie było.

Opublikowano
9 minut temu, Miszka82 napisał:

Miron a nie mogemy wziąć ino 3 domki ?

zagadaj, że dzieci się urodziły, pary się rozeszły itp...

jak k**wa bez Zatoru ?

moja już ma striptizera zamówionego na ten termin 

 

No właśnie czegoś tu nie kumam, to że zawsze braliśmy po 4-5 domki to nie znaczy że w tym roku też musimy brać tyle samo, chyba że jest jakiś układ o którym wie tylko Miron, a jak nie to każdy dorzuci po 20 zł i domek będzie stał pusty - Zator ma być i koniec!

Opublikowano

Ja tam mogę zapłacić więcej - jak Pucek napisal.
Ale jakieś obce cycki muszę za to pomacać ;)

Opublikowano

puszczam przelewke na 200zł ale młode dupki muszą być !!!!  i jak dla mnie możesz w tej cenie zamówić ośrodek obok.

Opublikowano

Troche sie panoszą że muszą być 4 domki to jest fakt. Bo równie można by wynająć trzy...

Naciapane z Z2

Opublikowano

Myślałem,że doskoczę z żoną i szwagrem.Sam do roboty i ciężko z zamianą,a moja ma 2 nocki 23 i 24.Szwagier jakąś imprezę:(:kwasny:

Opublikowano

Też dorzucę parę złoty. Jeden domek będzie stał pusty
Albo jako szlachta po 4 osoby w domku będziemy

Ale zator musi być , nie można pozwolić by zaprzestać tej tradycji

Opublikowano

Zastanawialiśmy się z moją czy to wypada pojechać ale jakby nie miało być Zatoru to może jednak pojedziemy.

Opublikowano

:hi:

I jak sytuacja Miron ? bo pisałeś, że do dziś mieliśmy się określić:mysli:

Opublikowano

Ja dopiero bede na koniec lipca w pl.  Trochę lipa bo mnie w zeszłym roku nie było. 

Opublikowano
Dnia 11.05.2017 o 15:17, Pucek napisał:

Tomi i Zosia też nie jedzie?

Niestety my nie jedziemy.

Opublikowano
  • Autor

Jutro jestem umówiony na rozmowe z Eweliną  - zobaczymy co ostatecznie uzgodnimy i jakie mamy możliwości

Opublikowano

to weź ją wyruchaj albo coś, nieważne , tak żeby Zator się odbył :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Miszka - muszę wymyśleć coś innego - nie przejdzie to co robię co roku :grin:

Opublikowano

...jak ktoś wyżej pisał (chyba Pucek, to zaproponował?!) , ale twierdzę/imy, że jakby miało nie być Zatoru, to nie będzie żadnego problemu aby dołożyć parę złociszy :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jestem po rozmowie z Eweliną - nie spodobały się jej informacje jakie miałem do przekazania - troche nas wytłumaczyłem (dzieciaki i innie tam powody - że to jednorazowa sytuacja) z drugiej zaś strony nie jesteśmy jednorazowym klientem i ostatecznie stanęło na tym że możemy sobie zlot zorganizować tylko na 3 domkach .

Niestety cena będzie inna bo nie może nas policzyć po ustalonych cenach - kosztować nas to będzie dodatkowo 10zł od osoba (za cały pobyt czyli 2 noce) no i w tej sytuacji cena wynajęcia grila i drewna z jednej strony się nie zmienia ale fizycznie wyjdzie nas drożej bo musimy się na to zrzucić w 18 osób a nie 30 jak zawsze.

No i też do piątku muszę w tej sytuacji zapłacić - nie zaliczkę tylko całość za domki z góry

W tej sytuacji szybka nasza decyzja i zebranie kasy - koszt osoby w tej sytuacji to 10zł więcej czyli 160zł (wynajęcie grila i drewno ma nadzieje uda nam się zmieścić we wcześniej ustalonej cenie

Opublikowano

No i git, zaoszczedziles na programie to wyłóż za mnie :)

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

No i oczywiście od teraz trzeba się zrzucić za każdą osobę z listy która zrezygnuje bo płacimy za 18 osób bez znaczenia ile faktycznie pojedzie

Opublikowano

W piątek dam.ci kase bo i tak się widzimy ;-)

 

Naciapane z Z2

 

 

 

 

Opublikowano

Ok czyli 160 od osoby i do kiedy trzeba zapłacic całość?

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.