Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lewa dolna kratka zderzaka audi a4 b5 przelift


MrKubek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

gościu mi wjechał w zderzak na parkingu... także dlatego taki obity jest. Możecie mi powiedzieć, dać link, wytłumaczyć jak wcisnąć lewą dolną kratkę w zderzaku? bo nie mogę sobie z tym za nic poradzić, boję się że zaraz coś połąmię i tyle będzie 

18447880_1514328911952056_1058771613_n.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kratka ma po bokach takie małe zaczepy,które po wciśnięciu w zderzak zatrzaskuja się.Może Ci któryś pękł i nie chce się trzymać na sztywno.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie problem polega na tym że ja tego nie mogę wcisnąć tak żeby to było wciśnięte na równo :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak nie wygląda żeby się tam coś pogielo.Nie masz możliwości podmiany od kogoś na chwilę?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posmarowałem olejem i użyłem dość dużej siły aż się samochód bujnął i już siedzi :D to pozwólcie że zrobię mały offtop bo mam kilka luźniejszych pytań

1. dało by radę to zarysowanie jakoś samemu usunąć?
2. jak wygląda sprawa podmiany lamp z polifta jeżeli nie mam regulacji wysokości światła z poziomu kabiny
3. jakie to są dokładnie żarówki które podświetlają zegary od prędkościomierza temperatury itd. 8.4d? ale jakie dokłądnie 1.2 czerwone?
4.jak wymienić żarówkę od lusterka przy posufitce?
5. też tak macie że w prawym schowku w bagażniku tam gdzie znajduje się pompka zamka centralnego macie trochę wilgotno? 

 

*Pierwsze to należy się przywitać w odpowiednim dziale, a potem szukać pomocy.->Nowicjusz
Zapraszam również tu ->Regulamin
Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - temat przeniesiony.

PS.Wszystko jest na forum jedynie trzeba poszukać.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...