Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Zmiana silnika 1.6 na.....


pablo99killer

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, uzyj opcji :szukaj:

Nie jestes pierwsza osoba ktora wpadla na ten pomysl...

za kazdym razem odpowiedz jest taka sama... nie oplaca sie! Lepiej sprzedac samochod i poszukac takiego jakim chcesz jezdzic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak bardziej konkretnie , bo szkoda mi budy bo jest w dobrym stanie.Koszt przełożenia i podzespołów na pewno nie przekroczyłby ceny auta :chytry:

co masz na mysli dobra buda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.6 na 1.8 no jeszcze jeszcze mniej nie opłacalne no ale 1.6 na 1.9 kompletnie nie opłacalne bo tam to już wszystko trzeba zmieniać

Chyba ze sprawdzasz sam angole jesteś mechanikiem z zawodu i masz dobry warsztat to wtedy mozesz sobie dłubać :naughty:

słuszna rada: sprzedac i kupić diesla :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli miałbys kupowac to 1,8T

jesli chcesz miec mniej mocy i bociana to tylko 1,9tdi lub na PD

w przekładanie sie nie baw

jesli masz dobry okaz to sprzedaż za dobrą kase

dozbierasz i szukaj czegos w silnikach w których tobie wymieniłem

ta kase która bys wyłozył w inny silnik+przekładka+robocizna+niespodzianki to spokojnie kupisz młodszy i lepiej wyposażony

a wtedy bedziesz mógł go sobie modyfikować i ztego bedziesz miał radosc

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega Cristoforo slusznie prawi... nigdy nie wiadomo jaki silnik wlozysz w samochodzik bo najczesciej nie masz okazji go wczesniej sprawdzic...

jesli miałbys kupowac to 1,8T

Sluszna uwaga, zwlaszcza, ze padla z ust uzytkownika TDI :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluszna uwaga, zwlaszcza, ze padla z ust uzytkownika TDI

sam byłem posiadaczem takiej a4 z tym silniczkiem i powiem ze rewelacja

nastepne bedzie pewnie b6 z tym silnikiem

TDI także robi wrazenie małe spalanie ale załuje ze nie kupiłem na pompie tylko na PD

za droga inwestycja jesli chodzi o zabawe z PD i podniesiem mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale na sprzedaży swojego auta będę stratny bo trochę w auto już włożyłem a mój silnik 1.6 ma blisko 270tyś przebiegu....

Jeśli wyłożysz kasę i zainstalujesz TDI to myślisz że przy sprzedaży auta (a taka chwila w końcu nadejdzie) nie będziesz stratny? Pomijam już prawdopodobne problemy ze sprzedażą: po VIN będzie wychodzić że 1.6 a tu 1.9TDI :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kierowniku :wink4: myślę że jeszcze "trochę" kilometrów przejadę na tym silniku(samochodzie) :kox:

moj znajomy tez ma taki silnika i ma juz nalatane 330tys. i nic sie nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale na sprzedaży swojego auta będę stratny bo trochę w auto już włożyłem a mój silnik 1.6 ma blisko 270tyś przebiegu....

Jeśli wyłożysz kasę i zainstalujesz TDI to myślisz że przy sprzedaży auta (a taka chwila w końcu nadejdzie) nie będziesz stratny? Pomijam już prawdopodobne problemy ze sprzedażą: po VIN będzie wychodzić że 1.6 a tu 1.9TDI :blink:

nie bedzie problemu,jesli zaznaczy to w ogloszeniu,lub powie potencjalnemu nabywcy,ale...tez mialem kiedys 1,6 AHL i takie same pomysly-moja rada,sprzedac,dolozyc,lub poczekac i kupic 1,8t w budzie b6-jak sie przesiadlem-dopiero wtedy dojrzalem roznice... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wymiana samego silnika to nie takie proste, do tego potrzebny jest jeszcze cały osprzęt silnika, bo z 1.6 raczej nie będzie pasował do 1.8T. Za osprzęt często trzeba zapłacić drugie tyle co za silnik, więc moja rada jest taka sama jak kolegów wcześniej, dozbieraj kasy, sprzedaj starą niunie i kup nowszą z odpowiednim silniczkiem. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...