Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 8K Allroad 2.0 TDI CAHA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może chcesz brązową skórę w full opcji?

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, Gibons napisał:

Może chcesz brązową skórę w full opcji?

Nie dzięki ? czekam aż mi coś przyjdzie sensownego i założę.

Opublikowano
 
Co Ty tam wiesz :kox:
 
141287261_aqpqaph.jpg


Klasyka

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Szukam takiej lotki w dobrych pieniądzach jakby ktoś miał :D

Opublikowano

Panowie jako, że jesteście posiadaczami Allroad'ów, a ja cały czas szukam A4-ki B8 (polift Quattro albo Allroad Quattro) - czy większość gratów do środka pasuje od zwykłego polifta np. czarny sufit pod szklany dach, boczki drzwi pod B&O i jakieś inne pierdoły?

I jak generalnie przesiadka z kombi/sedana na Allroad'a?

Opublikowano

avant a allroad to to samo wszystko pasuje P&P

Opublikowano

A jaki tam jest zawias że to tak wysoko stoi? Jak wrażenia z jazdy po przesiadce np. z 1BV?

Opublikowano
A jaki tam jest zawias że to tak wysoko stoi? Jak wrażenia z jazdy po przesiadce np. z 1BV?


Zawias mam 1BP, przyjemnie tlumi nierownosci i nie jest mega miekki. Raz np zaladowalem sie konkretnie meblami z ikea ok 200kg i wogole nie bylo widac aby auto"siadlo". Wygodniej sie wsiada i wysiada tez [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Opublikowano

Podoba mi się All na glebie powodzenia w dalszych modach 

Opublikowano
  • Autor

Ja mam założony zawias 1BV i jestem mega zadowolony!

 

W czwartek wieczór auto oddaje do elektronika i działam dalej z doposażaniem!

Zrobione będzie:
- lampy tylne lift LED

- kamera cofania
- elektryczna klapa tylna
- oświetlenie tablicy rejestracyjnej LED

- nagłośnienie B&O

- asystent długich świateł

- keyless (zrobiona instalacja i wszystko gotowe do podłączenia ale muszę dorobić kluczyk)

- lusterka martwe pole (zrobiona instalacja i wszystko gotowe do podłączenia ale będę musiał dokupić lusterka)

 

Następnie w planach będzie:

- założenie radaru distronik
- założenie elektrycznej przekładni

- zmiana klamek na podświetlane z A7
- montaż jednostki 3G+

 

Jak już będzie auto odebrane to wrzucę jakieś nowe zdjęcia!

Opublikowano

Fajne auto i widzę że fajnie doposażasz , powodzenia w modach :thumbup: 

Opublikowano
Dnia 2017-5-16 o 13:28, Gibons napisał:

 

Co Ty tam wiesz :kox:

 

141287261_aqpqaph.jpg

Pieknie wyglada :naughty:. Co to za felgi i jakie opony masz na nich ? 

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, _Andrzej_ napisał:

Pieknie wyglada :naughty:. Co to za felgi i jakie opony masz na nich ? 

Ten biały allroad to nie mój :( Ale felgę znam, firma VOSSEN ale jaki model to nie wiem, musiałbyś poszukać ale dość popularny wzór. Ja u siebie mam oryginalne felgi z A5 20' z oponami 265/35 Pirelli P Zero

Opublikowano

Przesiadłeś się z a5 coupe??

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, marcin_o23 napisał:

Przesiadłeś się z a5 coupe??

Nie,

ja nie miałem A5. Mój Tata jeździ A5 :D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Dziś widziałem na żywo - lampy tył zrobiły robote - koła też na żywo robią z niego agresora

Teraz widzę ze środkiem walczysz :)

Opublikowano

Furka kozak :)

Panowie A4 Allroad nie ma pneumatyki ? :o

Jaram sie tymi autami wizualnie ale sam teraz latam A6 C6 allroad i allroad bez pneumatyki sobie nie wyobrazam... Dlaczego oni to zrobili.

Opublikowano

nie ma pneumatyki i nigdy nie miało dlaczego to zrobili ? dla oszczędności - pneumatyka to nie małe koszta

Opublikowano

Ładnie się prezentuje :) Ty wsadzałeś zawias od zwykłej A4 czy to jakieś dedykowane zawieszenie pod allroad'a?   

Opublikowano

Grube plany! Wstaw fotki po wizycie u elektryka!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.