Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gto250.3000

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Hej, czy jest spot w ten wtorek pod stadionem?
  2. Dzięki! Ma ktoś może takie u siebie założone i mógłby się podzielić?
  3. Cześć, podobaja mi się takie felgi do mojej A4 B8 2013 avant. Chciałbym je założyć ze standardowymi 245/40/18 contisport5. Tylko to są felgi seryjne do a8 d5 Producent: Audi OEM Model: 4N0601025A Średnica: 18" Szerokość: 8.0 Rozstaw śrub: 5x112 ET (odsadzenie): 29 Otwór centralny: 66.5 Czy to będzie wyglądać i się dobrze spasuje?
  4. gto250.3000 odpowiedział(a) na Andrzej2000 temat w Audi A4 B8
    Cześć, ja się podepnę pod temat. Drgania powyżej 130. Czuć na kierownicy i na fotelu. Najgorzej 130km/h-140km/h chociaż powyżej też odczuwalne. Felgi proste / opony nowe / wyważone w dobrym warsztacie. Zamieniłem nawet na inny komplet opon, bo myślałem, że coś jest nie tak z tymi nowymi co kupiłem (jedne taki wzór jak uniroyal sport / drugie contipremium ze średkowym żebrem). Nic nie pomogło. Jak się jedzie szybko po autostradzie, to też buja nim na boki. Jak by wiatr wiał. Wahacze? Silentblocki? ? Ostatni wymiana wahaczy i gum (przy 60 tys. / 90 tys. ) Teraz zbliża się do 150 tys. Pacjent A4 TFSI 1.8 Avant 2013. Co Wy na to? Dzięki z góry za sugetie. Łukasz
  5. @jolley Byłem wczoraj u dobrego mechanika i cena z montażem mnie rozbroiła. Montaż jeszcze w miarę 1 dzień i 700 netto Wwa, ale sprzęgło drogo. Miałem podobny dylemat jak mi padła pompa wody, to robiłem w serwisie i kupowałem u nich żeby mieć gwarancje na przyszłość. Przy sprzęgle to mądrego jeszcze nie było, żeby powiedział ile da radę, ale może ktoś z Was doradza któraś markę konkretnie do tego silnika. Lub odradza to zawsze ułatwia decyzję...
  6. Cześć, jakie sprzęgło polecacie do takiego jak tytule? 1.8 TFSI 170KM FWD 2013. Sprzęgło mi się ślizga. Przebieg mały 144k km, ale co zrobić.. Co tam jest montowane na pierwszy montaż? Będę wdzięczny na popdpowiedź. Pozdr, Ł
  7. Cześć, jesteście też na spotach w Wwie w inne dni niż we wtorki? Wtorki nigdy mnie nie ma w Wwie, a chętnie bym podjechał. Ł
  8. gto250.3000 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  9. Cześć, pozwolę sobie podnieść wątek. Mam podobne objawy. Filmik z przyspieszania na 4tym lub piątym biegu. W czasie mocnego przyspieszania wyraźnie czuć i widać szarpanie, samochód nie przyspiesza. Obroty falują jak w starym automacie. Mam 1.8 170 KM w serii 2013r. Przebieg nieduży 143.000. Samochód ostatnio odstawiłem do serwisu bo falowały obroty na jałowym. Sprawdzony rozrząd i świece. Po wymianie elektro zaworu od strony ssącej samochód nie gaśnie i nie faluje na łałowym. Jak odbierałem z serwisu to żadnych błędów nie było, ale nadal szarpie jak przyspiesza. Od czego zacząć i gdzie najlepiej w Wwie z tematem się pojawić? IMG_0078.MOV
  10. Bardzo konstruktywne. Thx Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
  11. Cześć Wszystkim, Mam b8 w avancie i mam zwykłe lusterko wewnętrzne bez funkcji fotochormatycznej. Szukałem wątku z wymianą, ale nie znalazłem. Może ktoś podesłać linka lub napisać jakie to koszty i czy długa zabawa? Pozdrawiam Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
  12. gto250.3000 odpowiedział(a) na adamsOn1 temat w Audi A4 B8
    Tam w środku jest taka żelowa poduszka. Mi ją wymieniali jak robiłem szybę przednia. Wygląda jak by się odkleila i nie trzyma. Każdy zakład z szybami to ogarnie. Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
  13. Cześć, co to znaczy Modyfikacje: - ODBLOKOWANIE VAG DONE ( By QaDo ) Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
  14. BTW ładna sztuka i quattro Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
  15. Wpisujesz kod na ekranie MMI i działa Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.