-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hej, czy jest spot w ten wtorek pod stadionem?
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
Dzięki! Ma ktoś może takie u siebie założone i mógłby się podzielić?
-
gto250.3000 obserwuje zawartość SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00. , Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8? i Drgania karoserii
-
Jakie ET dla felg 18 do Audi A4 B8?
Cześć, podobaja mi się takie felgi do mojej A4 B8 2013 avant. Chciałbym je założyć ze standardowymi 245/40/18 contisport5. Tylko to są felgi seryjne do a8 d5 Producent: Audi OEM Model: 4N0601025A Średnica: 18" Szerokość: 8.0 Rozstaw śrub: 5x112 ET (odsadzenie): 29 Otwór centralny: 66.5 Czy to będzie wyglądać i się dobrze spasuje?
-
Drgania karoserii
Cześć, ja się podepnę pod temat. Drgania powyżej 130. Czuć na kierownicy i na fotelu. Najgorzej 130km/h-140km/h chociaż powyżej też odczuwalne. Felgi proste / opony nowe / wyważone w dobrym warsztacie. Zamieniłem nawet na inny komplet opon, bo myślałem, że coś jest nie tak z tymi nowymi co kupiłem (jedne taki wzór jak uniroyal sport / drugie contipremium ze średkowym żebrem). Nic nie pomogło. Jak się jedzie szybko po autostradzie, to też buja nim na boki. Jak by wiatr wiał. Wahacze? Silentblocki? ? Ostatni wymiana wahaczy i gum (przy 60 tys. / 90 tys. ) Teraz zbliża się do 150 tys. Pacjent A4 TFSI 1.8 Avant 2013. Co Wy na to? Dzięki z góry za sugetie. Łukasz
-
Wymiana sprzęgła 1.8 TFSI 170KM
Dzięki
-
Wymiana sprzęgła 1.8 TFSI 170KM
@jolley Byłem wczoraj u dobrego mechanika i cena z montażem mnie rozbroiła. Montaż jeszcze w miarę 1 dzień i 700 netto Wwa, ale sprzęgło drogo. Miałem podobny dylemat jak mi padła pompa wody, to robiłem w serwisie i kupowałem u nich żeby mieć gwarancje na przyszłość. Przy sprzęgle to mądrego jeszcze nie było, żeby powiedział ile da radę, ale może ktoś z Was doradza któraś markę konkretnie do tego silnika. Lub odradza to zawsze ułatwia decyzję...
-
Wymiana sprzęgła 1.8 TFSI 170KM
Cześć, jakie sprzęgło polecacie do takiego jak tytule? 1.8 TFSI 170KM FWD 2013. Sprzęgło mi się ślizga. Przebieg mały 144k km, ale co zrobić.. Co tam jest montowane na pierwszy montaż? Będę wdzięczny na popdpowiedź. Pozdr, Ł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cześć, jesteście też na spotach w Wwie w inne dni niż we wtorki? Wtorki nigdy mnie nie ma w Wwie, a chętnie bym podjechał. Ł
-
gto250.3000 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Szarpanie przy wkręcaniu się na obroty
Cześć, pozwolę sobie podnieść wątek. Mam podobne objawy. Filmik z przyspieszania na 4tym lub piątym biegu. W czasie mocnego przyspieszania wyraźnie czuć i widać szarpanie, samochód nie przyspiesza. Obroty falują jak w starym automacie. Mam 1.8 170 KM w serii 2013r. Przebieg nieduży 143.000. Samochód ostatnio odstawiłem do serwisu bo falowały obroty na jałowym. Sprawdzony rozrząd i świece. Po wymianie elektro zaworu od strony ssącej samochód nie gaśnie i nie faluje na łałowym. Jak odbierałem z serwisu to żadnych błędów nie było, ale nadal szarpie jak przyspiesza. Od czego zacząć i gdzie najlepiej w Wwie z tematem się pojawić? IMG_0078.MOV
-
Zamiana lusterka zwykłego na fotochrom
Bardzo konstruktywne. Thx Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
-
Zamiana lusterka zwykłego na fotochrom
Cześć Wszystkim, Mam b8 w avancie i mam zwykłe lusterko wewnętrzne bez funkcji fotochormatycznej. Szukałem wątku z wymianą, ale nie znalazłem. Może ktoś podesłać linka lub napisać jakie to koszty i czy długa zabawa? Pozdrawiam Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
-
Lusterko wewnetrzne
Tam w środku jest taka żelowa poduszka. Mi ją wymieniali jak robiłem szybę przednia. Wygląda jak by się odkleila i nie trzyma. Każdy zakład z szybami to ogarnie. Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
-
Black A4 B8 220 hp 20 cali nagaro Brake 356mm yellow front Rieger ( RS5) tył lift
Cześć, co to znaczy Modyfikacje: - ODBLOKOWANIE VAG DONE ( By QaDo ) Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
-
lift 2.0 tdi 177km quattro
BTW ładna sztuka i quattro Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka
-
lift 2.0 tdi 177km quattro
Wpisujesz kod na ekranie MMI i działa Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka