Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

soczewki ksenonowe i brak spryskiwaczy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.
Mam opcję zakupu audi a4 b6 3.0 quattro manual 2002r. 198k km. 
Wszystko wygląda super w historii auta nie ma żadnej szkody.
I teraz pojawia się pytanie gdyż w załączonym zdjęciu widać że auto ma soczewki ale nie ma spryskiwaczy.
Moje pytanie:
Czy to przejdzie przegląd (brak spryskiwaczy i nwm czy ma poziomice do ksenonów) ?
Jak myślicie co było wymienione lampy czy zderzak? 
Pozdrawiam

18741619_1152986598146465_1694925019_n.jpg

Opublikowano

wszystkie b6 mają soczewki do mijania :kox:

i czy ma w ogóle xenon:facepalm: czy tylko żarówka halogenowa?

Opublikowano

Soczewkę mają wszystkie ale spryskiwacze już nie . Jeśli pisze że ma ksenon a nie ma spryskiwacze to na pewno nie jest to oryginał stawiam na hid.  No chyba że wymienił zderzak na taki bez spryskow. Czy ma samopoziom łatwo sprawdzić włączając światła.☺

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 27.05.2017 o 21:29, jacek70 napisał:

Soczewkę mają wszystkie ale spryskiwacze już nie . Jeśli pisze że ma ksenon a nie ma spryskiwacze to na pewno nie jest to oryginał stawiam na hid.  No chyba że wymienił zderzak na taki bez spryskow. Czy ma samopoziom łatwo sprawdzić włączając światła.☺

Nie musisz włączać świateł. Wystarczy sprawdzić czy jest regulacja wysykości świateł obok włącznika świateł.

Opublikowano

No faktycznie .to też.

Opublikowano

Witajcie , przyłącze się do tematu otóż mam b6 z kodów z nalepki wynika że powinny być xenon ale ich nie ma i też nie ma spryskow i jest ręczna regulacja świateł więc moje pytanie czy był orginał czy nie? 

Opublikowano
Dnia 25.06.2017 o 11:50, Dragon7820 napisał:

Witajcie , przyłącze się do tematu otóż mam b6 z kodów z nalepki wynika że powinny być xenon ale ich nie ma i też nie ma spryskow i jest ręczna regulacja świateł więc moje pytanie czy był orginał czy nie? 

 

 

 

Możesz podać ten kod z nalypki?

Opublikowano

Sprawdź na innym dekoderze kodów wyposażenia. Często jest tak, że są złe opisy.
Nie sądzę aby ktoś demontował xenony, samopoziom, zderzak i montował zwykłe lampy.

Opublikowano

Witaj  to 8JG a to wskoczyło po wpisaniu E4J powiedział byś o co chodzi? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.