Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Czuć paliwem jak jest na ssaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam takie pytanko gdy auto zapalę rano i chodzi na ssaniu to wyraźnie czuć paliwem z wydostających się spalin z tłumika autko 1,6 lpg.sekwencja czy te auta tak mają czy coś jest nie tak , dodam że gdy ssanie się wyłączy to już nie czuć paliwa jest ok . pozdrowionka javascript:void(0);

Opublikowano

Witam, mam takie pytanko gdy auto zapalę rano i chodzi na ssaniu to wyraźnie czuć paliwem z wydostających się spalin z tłumika autko 1,6 lpg.sekwencja czy te auta tak mają czy coś jest nie tak , dodam że gdy ssanie się wyłączy to już nie czuć paliwa jest ok . pozdrowionka javascript:void(0);

ssanie w silniku zasilanym wtryskowo? :cool1::decayed:

Opublikowano

dodam że gdy ssanie się wyłączy to już nie czuć paliwa jest ok

Interesujące :wink4:

Opublikowano
  • Autor

tak to jest trochę interesujące gdyż zrobiłem przegląd silnika i poza lekką nieszczelnością w układzie wydechowym nic nie stwierdziłem , co do spalania to benzyna około 9-10L gaz 12-14L , nieszczelność jest na łączeniu kolektora z pierwszą rurą

Opublikowano

nie wiem jak spalanie przy silniku 1.6 ale wydaje mi się że troszkę masz duże, ale tak mi się może tylko wydawać. Ja w swojej A4 jak rano zapale to tęż czuje benzynę ale tylko przez chwile.

Opublikowano
  • Autor

tak to jest chyba norma w audi 1,6 a spalanie w normie ten model słynie z paliwożerności czytałem na forum [br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 19:33_________________________________________________dzisiaj przypadkiem zobaczyłem że mam pęknięty kolektor wydechowy z pod spodu ,pęknięcie na jakieś 3-4cm ale nie czuć spalin może to jest powodem dajcie znać jak ktoś miał ten problem javascript:void(0);

Opublikowano

na poczatek musisz usunąć wszelkie nieszczelnosci

potem przyjrzyj sie pracy sondy lambda termostatu i czujnika od wody

Opublikowano
  • Autor

a co powiecie o spalaniu 9-10L to norma czy troszkę dużo

Opublikowano

a co powiecie o spalaniu 9-10L to norma czy troszkę dużo

LPG czy Pb?

Opublikowano
  • Autor

I lpg i bęzynka[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 16:39_________________________________________________BĘZYNKA 9-10L LPG 12-14L

Opublikowano

a co do kolektora pękniętego to chyba norma przed 200 tysiącami km.

Opublikowano
  • Autor

dlaczego tak sądzisz też miałeś pęknięty , to trzeba wymienić czy można tak jeździć ,i czy to ma wpływ na spalanie javascript:void(0);

Opublikowano

to trzeba wymienić czy można tak jeździć ,i czy to ma wpływ na spalanie javascript:void(0);

Kolego jak coś jest pęknięte to znaczy że jest popsute :), więc lepiej jak będzie naprawione czyli wymienione. Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

wymieniłem wczoraj kolektor i jest to samo dalej przy zimnym silniku czuć paliwo z tłumika

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.