Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Dziwne objawy - wysokie obroty biegu jalowego 6000 obr/min


cineq

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie

Dzisiaj jak zwykle leciałem do pracy,jechałem trasą na 5 biegu i 4 tys. obrota.

Wrzuciłem na luz obroty podskoczyły do 6tys.i nie chciały spaść,pedał gazu reagował ale nic nie spadało.Zjechałem na pobocze,zagasiłem silnik i odpaliłem jeszcze raz-po odpaleniu odrazu wskoczył na 6tys. i znowu trzymał.

Nie gasząc go odczekałem i po kilku minutach zaczeło z powrotem spadać i teraz już jest normalnie.

Wie ktoś o co tu chodzi?

* nazywaj prosze watki zgodnie z regulaminem oraz stosuj odpowiedni prefix [Musashi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest w benzynach AUDI coś takiego jak silnik krokowy od regulacji obrotów biegu jałowego i to on mógł nawalić :mysli:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2009, 21:40_________________________________________________zawrobrotw2894rokae5.th.jpg

nr 16 na fotce odkręć przedmuchaj powietrzem, jeśli nie pomoże to wymiana, i sprawdź błędy VAGiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzieki,sprawdze to w weekend bo narazie nie szaleje.

Drogi jest taki element?

Aha i czy można w jakiś inny sposób niż VAG,wykasować błędy?

Nie mam tego urządzenia ani czasu żeby jeżdżić sie podłanczać-jedynie weekend a wtedy mało które warsztaty są otwarte,i niemam znajomego tu w wawie nikogo z tym sprzętem-a reszta chce za to kase.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzieki,sprawdze to w weekend bo narazie nie szaleje.

Drogi jest taki element?

Aha i czy można w jakiś inny sposób niż VAG,wykasować błędy?

Nie mam tego urządzenia ani czasu żeby jeżdżić sie podłanczać-jedynie weekend a wtedy mało które warsztaty są otwarte,i niemam znajomego tu w wawie nikogo z tym sprzętem-a reszta chce za to kase.;)

podjedź na spoty warszawskie na pewno któryś z kolegów ma VAGine i ci pomoże za "pifko"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...