Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja A4 B8 S-LINE 2.0 TDI 205KM in progress


mariusz36

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MaciekPL napisał:

Panie Mariuszu coś Pan działa przy aucie? Widziałem na troopie jakieś nowe kółka, eibach wleciał? Jakieś fotki by się przydały ?

Maćku , działam trochę , ale mało czasu narazie mam . Z takich grubszych rzeczy to navi 3g+ z RSa wpadła , zrobiłem w końcu asystenta zmiany pasa ruch no i ostatnio sprężyny ( ale do tego to właśnie Ty mnie zainspirowałeś :) ) Koła to przymiar , bo muszę opony zmienić . Opony nowe leżą , ale nie ma kiedy przełożyć  a jeszcze mi dziś syn namieszał , bo mamy też fajne felgi z S7 „20" i też trzeba przymiar zrobić . 

Obserwuje Twój temat , a tam się Panie dopiero dzieje :thumbup1:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo grube mody, aysystent i navi mega grubo. Też się nad tym zastanawiałem, ale sam tego nie ogarnę a znowu aż tak chyba mi to nie potrzebne. Może gdyby już było to bym korzystał heh. 

Zadowolony z tych sprężyn? Jak odebrałem od mechanika to średnio byłem zadowolony, przód wysoko stał, tył tak sobie. Z tydzień czasu minął i muszę powiedzieć że jest całkiem ok. Trochę niżej jak s line. Jak dla mnie taki lajtowy setup. 

Jaki model tych felg z s7? Zerknij w dziale sprzedam, ktoś wystawił felgi z s7 20cali. Jeśli taki sam model, możesz pstrykać zdjęcia jak to siedzi na b8. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak samo miałem ze sprężynami , jak przyjechałem od mechanika to byłem załamany . Widziałem u Ciebie i wygląda super . Trochę pojeździłem i faktycznie jest lepiej . 

Te felgi są podobne ( kolega ma nawet fajną cenę , tylko nie wiem czy nie malowane ) te moje mają środki- jasny popiel a na zewnątrz polerka . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupa roboty na wielki + :good:

będzie clima 3 strefy? bo mi się to rzuciło w oczy na tle modów :P 

Swoją drogą nie myślałem, że ktoś dokupi B&O, a nie zakupi ledów. Jakiś Audiofil czy już po wyjechaniu z fabryki ktoś dołożył banga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bang fabryczny, do tego audi wyjechało z fabryki z czarnym sufitem, 2g z hdd, to na plus, przy zakupie wiedzieliśmy że auto będzie robione na lifta i xenon nie był priorytetem, za to trafił się zdrowy caha z kilkoma fajnymi dodatkami w środku, boczki drzwi oczywiście z pakietu s-line, ja bym klimy na 3 strefy nie zmieniał ale tata coś ostatnio mi o tym wspominał :suicide_anim:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 29.08.2018 o 09:54, darlo94 napisał:

Ile włożyłeś w to auto? 

nawet nie liczymy bo szkoda nerwów :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, marcin_o23 napisał:

 

nawet nie liczymy bo szkoda nerwów :polew:

Z początku sam liczyłem.. W moim przypadku gdy wpadło powyżej 5 cyfr to stwierdziłem że nie chce wiedzieć dokładnie heh. 

Klima 3 strefowa dobra sprawa, pod warunkiem że jeździ się w komplecie. Też myślałem o tym, tyle że cały czas sam jeżdżę. Od święta ktoś na fotelu pasażera siedzi więc mod byłby nie wykorzystany. 

Kurde cały czas co wejdę w ten temat to mam przed oczyma te klamki podświetlane. Muszę w końcu za to się zabrać, kupić to nie problem ale zamontować to... 

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam montaż pare minut, wykorzystanie podświetlenia tak jak to ma być to trochę roboty z instalacją bo trzeba ciągnąć do każdych drzwi ;), co do 3 stref to odradzam tacie bo jeździ sma i rwanie dechy tylko po to żeby mieć co robić w weekend jest bez sensu, jedynie jeszcze o czym myślę to aktywny wydech, reszta to już zupełnie kosmetyka bo i tak sporo porobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marcin_o23 napisał:

Sam montaż pare minut, wykorzystanie podświetlenia tak jak to ma być to trochę roboty z instalacją bo trzeba ciągnąć do każdych drzwi ;), co do 3 stref to odradzam tacie bo jeździ sma i rwanie dechy tylko po to żeby mieć co robić w weekend jest bez sensu, jedynie jeszcze o czym myślę to aktywny wydech, reszta to już zupełnie kosmetyka bo i tak sporo porobione

Widzę że pomysły podobne do moich. Mam cały wydech na 2 strony z montażem za 700euro.. Tyle że nie jestem przekonany do tego. Z tymi 3 strefami to racja, jak samemu jeździ ojciec to lepiej w coś innego ta kasa zainwestować. Chociaż pewnie już nie ma co robić to wymyśla hehe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydech ma sens, jak da mnie oczywiście, dla mojego taty już nie do końca, ale ja uważam że jak tdi jest w miarę porezane i wygląda to też niech ładnie zabrzmi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że koszt zrobienia klimy 3- strefowej to prawie żaden . Nagrzewnice to 200 zł. + panel . Tylko ta robota :facepalm: . Co zajrzę do tematu kolegi „mumen" to mi chęć odchodzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy projekt, można wiele podpatrzeć :D Co do 3 stref, to na panelu chyba jest CP do zdjęcia ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Gawron97 napisał:

Co do 3 stref, to na panelu chyba jest CP do zdjęcia

Dokładnie , ale teraz to 150 zł. kosztuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mariusz36 napisał:

Dokładnie , ale teraz to 150 zł. kosztuje :)

Z samego panelu taka cena, czy ogólnie? W maju za zdjęcie na mc09 400zl chyba płaciłem. Pytanie o zderzak tylny, zakładając sline zamiast zwykłego ślizgi pasują od starego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Gawron97 napisał:

Z samego panelu taka cena, czy ogólnie? W maju za zdjęcie na mc09 400zl chyba płaciłem. Pytanie o zderzak tylny, zakładając sline zamiast zwykłego ślizgi pasują od starego?

Pasują, możesz zakładać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...