Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, black4 napisał:

A no proszę ! ?

Fajne są bo przy 7,5" mają ET28 i są b.ładnie odsadzone no i są wklęsłe. Optycznie wyglądają na więcej niż 17"

Pozdrawiam

Bardzo fajne kolo, robi robote w b6 :) One bez dystansu ladnie sie licuja z krawedzia baczna, co nie?

Opublikowano

BBsy sztos. :thumbup1:

Trepku nie myślałeś aby maznąc w kolor spód zderzaków i progi ?

Opublikowano
3 minuty temu, dekiel 13 napisał:

BBsy sztos. :thumbup1:

Trepku nie myślałeś aby maznąc w kolor spód zderzaków i progi ?

Myślał, myślał. Ale narazie żona go za dużo kosztuje ?

ale trzeba by kiedyś....

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, trepkowa napisał:

Myślał, myślał. Ale narazie żona go za dużo kosztuje ?

ale trzeba by kiedyś....

Moja NAJDROZSZA ma absolutne racje :D

 

@dekiel 13

Plany sa, na ten rok byly plany aby zmienic listwy dolne drzwi na s-line (taki bez rdzy) i udalo sie, teraz bede powoli kompletowal dolne progi. Na przod to nie wiem czy s-line czy s4...

A tyl to bym chcial dyfuzor z b7 + malowanie zderzaka w kolor :) i by bylo.

Edytowane przez trepek

Opublikowano
48 minut temu, trepek napisał:

Moja NAJDROZSZA ma absolutne racje :D

 

@dekiel 13

Plany sa, na ten rok byly plany aby zmienic listwy dolne drzwi na s-line (taki bez rdzy) i udalo sie, teraz bede powoli kompletowal dolne progi. Na przod to nie wiem czy s-line czy s4...

A tyl to bym chcial dyfuzor z b7 + malowanie zderzaka w kolor :) i by bylo.

Pomaluj tylny zderzak i kup małżonce jednego buta z a drugiego weż w leasing na razie żeby mogła chodzić. :naughty:

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, dekiel 13 napisał:

Pomaluj tylny zderzak i kup małżonce jednego buta z a drugiego weż w leasing na razie żeby mogła chodzić. :naughty:

A torebka? A szal? A pasek? A rekawiczki? Co zonie po samych butach, do czego to wlozy? :D

Opublikowano

„Jak wychować męża” ? A leasing to tylko wieczorami ?

Opublikowano

Widzę ,że mimo ze wieczory przyjemne są to trudno bedzie kupić nawet choinkę zapachową do auta. :whistling:

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, dekiel 13 napisał:

Widzę ,że mimo ze wieczory przyjemne są to trudno bedzie kupić nawet choinkę zapachową do auta. :whistling:

Ponoc moge sobie kupic choinke na urodziny ale pod warunkiem, ze bedzie w kolorze butow trepkowej. Zawsze cos... :lol:

Opublikowano
21 godzin temu, black4 napisał:

Do 7,5" 215 ideallo!

Mam takie w swoim ?

 

IMG_20191102_135721.jpg

IMG_20191017_144407_HDR.jpg

Nooo i to siedzi pięknie. Wypadają na większe niż 17" . Czego nie można powiedzieć o bbsie,  18 wygląda mega słabo a o 17 nie ma co pisać.

Opublikowano
W dniu 2.11.2019 o 14:01, black4 napisał:

Do 7,5" 215 ideallo!

Mam takie w swoim ?

 

No jedno lepszych kółek w tych parametrach pod budę B6/B7. Sam szukałem do ex b7  w dobrym stanie przez dłuższy czas... a teraz mam je w zestawie z allroad'em :grin:     Black4  Za jedną rzecz w tych felgach trzeba cię opierdzielić.... co tam robi ten klej po odważnigach :whip2:   :decayed:

 

 

Trepek ten zacisk z tyłu jakiś taki mały, kiedy swap :P

Edytowane przez Norbas

Opublikowano

Nie wiem o co Ci chodzi ale już mu ściągam gacie i leję dupsko :kox:

Opublikowano
2 minuty temu, trepkowa napisał:

Nie wiem o co Ci chodzi ale już mu ściągam gacie i leję dupsko :kox:

A pisałem do @black4 :decayed:   ale jak uważasz, że Trepkowi się należy za coś tam  to proszę bardzo :P :decayed:

Opublikowano

Aaa ok... ale jak już zdjęłam....

:decayed:

Opublikowano
  • Autor
12 minut temu, Norbas napisał:

Trepek ten zacisk z tyłu jakiś taki mały, kiedy swap :P

Większe heble mam zakupione (280tki), nawet i zaciski są pomalowane oraz przewody w oplocie mam. Tylko... no nie wiem, jakoś tak szybko ten czas zapiernicza ale na pewno w tym roku to zrobię!

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, trepkowa napisał:

Aaa ok... ale jak już zdjęłam....

:decayed:

Same kosmate myśli w tej główce :brzydkibanan::grin:

Opublikowano
Teraz, trepek napisał:

Same kosmate myśli w tej główce :brzydkibanan::grin:

Jakom se wziołeś, takom se masz :wub::whistling:

Opublikowano
2 minuty temu, trepek napisał:

Większe heble mam zakupione (280tki), nawet i zaciski są pomalowane oraz przewody w oplocie mam. Tylko... no nie wiem, jakoś tak szybko ten czas zapiernicza ale na pewno w tym roku to zrobię!

Doba dla nas wszystkich jest za krótka :decayed:      Liczy się, że są w planie  :thumbup1:

Opublikowano

Norbas 

Na szybko wrzucane.

Następnym razem się z tym klejem pobawię ?

Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jubileuszowy przebieg: 222222, zdjecie zrobione o 4:44. Niewyraźne troche :/

3ACAC43B-0BB5-406C-9D8F-F324347DD9AA.jpeg

Edytowane przez trepek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.