Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Golf 3:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A oto mój stary golfik 3 z 92 roku 1.8 90 PS.

21e268a8a00aba24med.jpg

73683be982e80801med.jpg

51c23313735346f4med.jpg

b359108af1b903c5med.jpg

3218ee3ba8ee0997med.jpg

b01be15a97345456med.jpg

Opublikowano

Delikatnie mówiąć to troche przesadziłes z tuningiem :)

Opublikowano
  • Autor

Delikatnie mówiąć to troche przesadziłes z tuningiem :)

To nie ja.Samochód był sprowadzony z Francji i po drodze zahaczył Belgię.Ja w nim zmieniłem tylko kierę,radio i zapach:).Pojezdziłem rok i do żyda.
Opublikowano

Też miałem MKIII z takim motorem ... :tongue4:

Opublikowano

Ja tez smigalem tym autkiem z takim silniczkiem :) ale szczerze to widac ze przeszedl przez belgijskie rece :naughty:

Opublikowano

Żeby sztywna była furka, musi w furce być rozpórka :polew:

Ja bym próbował nieco zdjąć tego z auta :tongue4:

Wierzę, że A4 to nie spotka :)

Opublikowano

bez komentarza mam nadzieje ze długo myślałes nad tym zeby go pokazac ja bym sie chyba nie odważył bez obrazy ale wyląda tragicznie

Opublikowano

tjuninkowy niszczyciel hyhyhy :kox:

Opublikowano

grunt, że śmigasz A4 :good::wink4:

Opublikowano

grunt, że śmigasz A4 :good::wink4:

dokladnie
Opublikowano

Generalnie fura KOX :kox:, ale A4 lepiej nie upodabniaj to tego Golfa.

:hi:

Opublikowano
  • Autor

Jak już pisałem ja golfikowi krzywdy nie zrobiłem pewnie jakiś belg bo już widziałem tam takie dziwadztwa :wallbash: i pamiętajcie że to tuning lat 90-tych .A mojej nowej niuni tylko ściemnię szybki na tył zapodam lampki led lekka gleba i to wszystko.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

No faktycznie ktos sie pastwil nad tym Golfem.. :confused4:

I ten srodek w turkusie :thumbdown:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Przypomniało mi się jak kiedyś w Fiacie Uno malowałem na czarno klosze lamp - to dopiero był tuning. :naughty:

Opublikowano

a ja w maluchu miałem lotkę na dachu i napis SONY na tylnej szybie :polew:

Opublikowano

a ja w maluchu miałem lotkę na dachu i napis SONY na tylnej szybie :polew:

Słuchaj, jeśli maluch był czerwony to nie ma obciachu, bo do czerwonego malucha wszystko pasuje. :decayed:

Opublikowano

a ja w maluchu miałem lotkę na dachu i napis SONY na tylnej szybie :polew:

Słuchaj, jeśli maluch był czerwony to nie ma obciachu, bo do czerwonego malucha wszystko pasuje. :decayed:

lepiej był perłowo biały :naughty:
Opublikowano

a ja w maluchu miałem lotkę na dachu i napis SONY na tylnej szybie :polew:

No to taki Wiejski modnis byl.. :gwizdanie:

No ale slyszalem ze Ten Napis Sony to dodatkowe 5 km :polew:

Opublikowano

dodatkowe 5km do przejechania na jednym baku - bo ten napis poprawia aerodynamikę :kox:

co do golfa to moja II pewnie ma ten sam silniczek :evil: który daje radę :przebiegly:

a ogólnie to klasyczny przykład VT - VWiejskiego Tjuninku :evil:

Opublikowano

dodatkowe 5km do przejechania na jednym baku - bo ten napis poprawia aerodynamikę :kox:

co do golfa to moja II pewnie ma ten sam silniczek :evil: który daje radę :przebiegly:

a ogólnie to klasyczny przykład VT - VWiejskiego Tjuninku :evil:

No ale wiesz ze jak napis Soniacza to musiala tez byc skrzynia basowa na oknie jako dociazenie srodka :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.