Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Jakie oponki na lato ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegow mam proste pytanie jakie oponki polecacie na lato rozmiar 205\55\16 wiem ze jeszcze za szybko ale chce juz zaczac szukac.

Opublikowano

mam na tyle conti i jest oki, ale nokian lub michelin chyba lepsze :cool1:

Opublikowano

jest tak duży wybór opon w tym rozmiarze że będziesz miał wikse w głowie .... ja polecam Dunlopy i Continentale :good:

Opublikowano

polecam Dunlop SP SPORT MAXX i Dunlop SP SPORT 01 :naughty:

Opublikowano

Zbieraj na 17" :wink4:

Opublikowano

Zbieraj na 17" :wink4:

pomału ale przybywa, odnośnie felg co sądzicie o tym: http://www.netcar.pl/felgi/aluminiowe/ENZO+H,,,,,,,7.0x17,212,,,,,,,5x112,498,0,5-0,115524413,szi.html

Nic specjalnego. Ja bym poszukał czegoś innego. A co do rozmiaru to jak już będziesz miał pieniądze na 17" to dołóż i kup odrazu 18" :wink4:

Opublikowano

Bridgestone Turanza, Dunlop, Continental polecam :good:

Opublikowano

Dzieki za podpowiedzi w sprawie opon. :good:

Ciężko jednoznacznie doradzic w sprawie opon..., duzo jest dobrych na rynku (Dunlop, Continental, Michelin, Toyo)

Opublikowano

Dzieki za podpowiedzi w sprawie opon. :good:

Ciężko jednoznacznie doradzic w sprawie opon..., duzo jest dobrych na rynku (Dunlop, Continental, Michelin, Toyo)

Dunlop i Toyo :good:

Opublikowano

Ja mam Goodyear Excellence, w prawdzie 15 ale szczerze polecam. świetnie trzymają się drogi i są ciche. Zrobiłem na nich ok 20tyś km i nie widać żadnych śladów starcia, napompowane są gazem, koszt tego jest nieduży (ok5zł za szt) a efekt rewelacyjny, ponoć dobrze wpływa to na przyczepność autka i żywotność opony. Nie zdarzyło mi się żeby gaż z nich uciekał. Tu jest trochę więcej info na temat tych opon:http://www.opony.com/opony/47457_goodyear_excellence.html

Opublikowano

Jakim gazem?? Propan-butan? :tongue4:

Tak a propo pompowania azotem bo chyba o to Ci chodziło nie kdawiec? to to się nie opłaca!

przecież w powietrzu jest go 78% więc... po co za to płacić??? :mysli:

A co do opon to nie są złe :good:

Opublikowano

Jakim gazem?? Propan-butan? :tongue4:

Tak a propo pompowania azotem bo chyba o to Ci chodziło nie kdawiec? to to się nie opłaca!

przecież w powietrzu jest go 78% więc... po co za to płacić??? :mysli:

A co do opon to nie są złe :good:

Było już o tym. Ściema jest z tym gazem :tongue4:

Opublikowano

też rozpocząłem poszukiwania oponek letnich...wybór na tą chwile padł na

http://www.oponyshop.com/sklep/product_info.php?products_id=113

nie wiem co prawda jak się sprawują, ale od czegoś trzeba zacząć

Wszelkie sugestie na temat tych oponek mile widziane :mysli: ( nie tylko pewnie przeze mnie , ale i innych użytkowników poszukujących nowych "gumek" )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.