Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie oponki na lato ?


macius 1977

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia... fajne tylko że założyciel wątku podobnie jak ja ma motorek tylko 1,6 a takie "wałki" do tego motorku to chyba nie za bardzo się nadają...Oczywiście to moje zdanie...inni mogą mieć odmienne

w tym rozmiarze miały być " Witam kolegow mam proste pytanie jakie oponki polecacie na lato rozmiar 205\55\16 wiem ze jeszcze za szybko ale chce juz zaczac szukac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia... fajne tylko że założyciel wątku podobnie jak ja ma motorek tylko 1,6 a takie "wałki" do tego motorku to chyba nie za bardzo się nadają...Oczywiście to moje zdanie...inni mogą mieć odmienne

w tym rozmiarze miały być " Witam kolegow mam proste pytanie jakie oponki polecacie na lato rozmiar 205\55\16 wiem ze jeszcze za szybko ale chce juz zaczac szukac.

Ale zawsze można kupić taką oponę w rozmiarze 205 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też rozpocząłem poszukiwania oponek letnich...wybór na tą chwile padł na

http://www.oponyshop.com/sklep/product_info.php?products_id=113

nie wiem co prawda jak się sprawują, ale od czegoś trzeba zacząć

Wszelkie sugestie na temat tych oponek mile widziane :mysli: ( nie tylko pewnie przeze mnie , ale i innych użytkowników poszukujących nowych "gumek" )

GOODYEAR EXCELLENCE bardzo dobra opona znajomy ma w S3 i nie narzeka :naughty:

Miałem takie w moim AFN, co prawda w profilu 195/65/15, na pewno drugi raz ich nie kupię, duże kłopoty z wyważeniem, wpadały w drgania, myślałem że miałem pecha, ale popytałem znajomych, poszukałem w necie, opinie podobne, kiepskie w koleinach i na mokrym, jedyne plusy to że były ciche i wolno się zużywały, przedtem miałem Continentale i byłem z nich zadowolony, ja odradzam :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia... fajne tylko że założyciel wątku podobnie jak ja ma motorek tylko 1,6 a takie "wałki" do tego motorku to chyba nie za bardzo się nadają...Oczywiście to moje zdanie...inni mogą mieć odmienne

w tym rozmiarze miały być " Witam kolegow mam proste pytanie jakie oponki polecacie na lato rozmiar 205\55\16 wiem ze jeszcze za szybko ale chce juz zaczac szukac.

Ale zawsze można kupić taką oponę w rozmiarze 205 :wink4:

hmm..... szukałem ale jakoś tego rozmiaru w necie nie namierzyłem... :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.opony.com

Allegro się przy tym chowa. porządny sklep i każdy znajdzie coś dla siebie.

Tylko że na allegro możesz czasami trafić okazję i taniej kupić. Ale koniec dyskusji na temat tego sklepu bo robimy OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow mam proste pytanie jakie oponki polecacie na lato rozmiar 205\55\16 wiem ze jeszcze za szybko ale chce juz zaczac szukac.

w tym samym rozmiarze jezdziłem na

PIRELLI P7 - to nie polecam, głosnie, średnio z trzymaniem i na koleinach

MICHELIN PILOT PRIMACY - warte załozenia,ciche a w zakretach jakoś pewniej sie czuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze wiekszosc za dunlopem ja miałem pirelli p 6000 i nie polecam

No bo Dunlopki są :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie pomyłka oczywiście 205/55 16. bardzo ładnie sie prezentują i zachowują rownie dobrze trzeba jeszcze dwie na wiosne na tył wrzucic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co lepsze dunlop czy michelin

zapomnialem dodac ze do wmiare szybkiej zwinnej jazdy

Ja Ci polecam Dunlopy bo sam na takich jeżdzę i jestem zadowolony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde zawsze myslałem ze micheliny sa the best :shocked:

Ogólnie na forum trochę osób jeździ na Dunlopach. A że to są dobre opony i są z nich zadowoleni więc są polecane :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...