Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turbo K04 w 1.8t 163hp?


Vanillas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem niedawno audi a4 b6 z silnikem 1.8t 163km (BFB). Jest to wersja amerykańska, a z tego co czytałem w tych silnikach była montowana słabsza turbina, K03, poprzedni właściciel robił regenerację i było napisane, że w autku znajduje się turbina K04, właściciel mówił, że on nie wymieniał żadnej turbiny, i teraz rodzi się moje pytanie, czy wersje amerykańskie miały orginalnie k04 czy może sobie ktoś ją tam wsadził.
Druga sprawa, auto było na hamowni jakiś czas temu i wypluło 162km (przypuszczam, że to przez planowanie głowicy, słyszałem że dodaje to kilka koni), czy z tą turbiną nie powinno mieć więcej mocy, czy trzeba przy okazji zrobić oprogramowanie żeby turbina dawała z siebie 100%? Przepraszam jeśli gdzie kolwiek popełniłem jakąś gafę, nie jestem jeszcze do końca obeznany w tych tematach :decayed: Wielkie dzięki za wszelkie informację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K04 nie bylo w b6. Jesli ktos wymienial to moze wsadził hybryde albo k03s z bexa

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, wielkie dzięki za szybką odpowiedź, czyli z tego co widzę ktoś po prostu wsadził tam mocniejsze turbo K04-015, przynajmniej tak wynika z tych papierów.

ASDSADSADAD.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, elmo814 napisał:

sprawdz tabliczke na T , papier to papier

Wielkiej dzięki za informację, od razu jak dojdę do auta to sprawdzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...