Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Darmowe antywirusy - jakie polecacie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mi tam jakos Panda nie zamula kompa :no:

Opublikowano

mi tam jakos Panda nie zamula kompa :no:

Pisales ze masz jakis najswiezszy moze w nich juz byla zmiana bo we wczesniejszych to byla zamula.

Poza tym wtedy to i wiruski przychodzily nie wiem jak teraz ja osobiscie nie jestem przekonany do niej. :decayed:

Opublikowano

Ja polecam Avira AntiVir, stosuje i jestem zadowolony. Dawał radę w akademiku, a to już spore wyzwanie. Panda, Nod32, Avast niestety poległy przy wiruchach w akademcu. Jedynym który dawał radę był Norton Antivirus, ale on nawet dwurdzeniówkę zamula.

Opublikowano

Jak darmowy to AVIRA :good:

Nie zamula za bardzo, raczej skuteczny (komp zdrowy).

Nod32 też gitara ale nie te nowsze (2008-...)...strasznie zamulają :thumbdown: a kiedyś były takie fajne :rolleyes:

PANDA (bodajże 2008 ale głowy nie dam :wink4:) porażka totalna...straaasznie wolnaaa...

Kaspersky "podobno" często wali fałszywe alarmy.

Ogólnie kiedyś patrzyłem na testy jakiegoś portalu to AVIRA z darmowych najlepszy i chyba w ogólnej klasyfikacji jakoś w pierwszej trójce się utrzymywała...w tamtym roku :wink4:

Opublikowano

Norton to kicha :wink4:

hehe teraz to jest batalia haha..

No moim zdaniem Norton to juz konkretna porazka :)

Az Mnie zdziwiles :tongue4:

Opublikowano

Norton jest moim zdaniem najlepszym programem antywirusowym, niestety bardzo dużo wymaga od sprzętu. Potrafi naprawdę spowolnić skutecznie kompa, taki, że kur...cy można dostać. Ale skuteczność twierdzę ze 100%.

Ile głów tyle zdań.

Opublikowano

Ile głów tyle zdań.

No dokladnie ale w testach za specjalnie nie wypadal nigdy :mysli:

Opublikowano

moze zrobimy własny teścik - ankiete na ten temat :evil:

Opublikowano

moze zrobimy własny teścik - ankiete na ten temat :evil:

Wystarczylo by znalesc aktualny ranking antywirusow..

Wie ktos moze o takowym ?? :mysli:

Opublikowano

Tak ale testy nie obejmują przeważnie tego, że komuter jest włączony w sieć lokalną, gdzie są inne prawa dostępu, nie każdy antiwirus sobie potrafi z tym poradzić. Jako zwykły użytkownik komputera, nie udostępniasz zasobów innym użytkownikom sieci. Dla mnie jako admin jest to ważne. Tylko Norton "synchronizuje" się z sieciami i prawami dostępu. Zresztą on zadaje mnówstwo pytań i dla mało zaawansowego użytkownika mogą one się wydawać zbyt trudne.

PS. Ja też miałem problemy żeby to skonfigurować.

Opublikowano

Dawałem na poprzedniej stronie :gwizdanie: świeze tyle że po angielsku

Opublikowano

Dla użytkownika standardowego Norton się nie nadaje.

Opublikowano

Dawałem na poprzedniej stronie :gwizdanie: świeze tyle że po angielsku

Łoj sorry a ja nie mam do pdf kto jest w czolowce mozesz podac ?? :polew:

Tak ale testy nie obejmują przeważnie tego, że komuter jest włączony w sieć lokalną, gdzie są inne prawa dostępu, nie każdy antiwirus sobie potrafi z tym poradzić. Jako zwykły użytkownik komputera, nie udostępniasz zasobów innym użytkownikom sieci. Dla mnie jako admin jest to ważne. Tylko Norton "synchronizuje" się z sieciami i prawami dostępu. Zresztą on zadaje mnówstwo pytań i dla mało zaawansowego użytkownika mogą one się wydawać zbyt trudne.

PS. Ja też miałem problemy żeby to skonfigurować.

Nod ma wlasnie dokladna ochrone polaczen sieciowych.. Pisales ze poleg u was..

Wiesz no nie ma cos sie sprzeczac kazdy ma jakis juz swoj sprawdzony ktory akurat w jego warunkach sie sprawdzil i trzeba sie tego trzymac :good:

Opublikowano

Łoj sorry a ja nie mam do pdf kto jest w czolowce mozesz podac ?? :polew:

Prosze :tongue4:

beztytuukmf.th.jpg

beztytuu1k.th.jpg

Opublikowano

Dlaczego nie czytacie wątku od 1 stony?

Wyraźnie jest tam napisane aby nie brac pod uwagę żadnych testów z gazet tudzież portali internetowych ponieważ są tendencyjne jak mało co.

Opublikowano

Dlaczego nie czytacie wątku od 1 stony?

Wyraźnie jest tam napisane aby nie brac pod uwagę żadnych testów z gazet tudzież portali internetowych ponieważ są tendencyjne jak mało co.

Póki co w pierwszym watku nic takiego nie jest napisane :tongue4:

Własnego antywirusa można sprawdzić za pomocą testów online na rózne ustrojstwa i tam pokaże skuteczność (bezpieczne)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.