Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Darmowe antywirusy - jakie polecacie ?


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

mi tam jakos Panda nie zamula kompa :no:

Pisales ze masz jakis najswiezszy moze w nich juz byla zmiana bo we wczesniejszych to byla zamula.

Poza tym wtedy to i wiruski przychodzily nie wiem jak teraz ja osobiscie nie jestem przekonany do niej. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Avira AntiVir, stosuje i jestem zadowolony. Dawał radę w akademiku, a to już spore wyzwanie. Panda, Nod32, Avast niestety poległy przy wiruchach w akademcu. Jedynym który dawał radę był Norton Antivirus, ale on nawet dwurdzeniówkę zamula.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak darmowy to AVIRA :good:

Nie zamula za bardzo, raczej skuteczny (komp zdrowy).

Nod32 też gitara ale nie te nowsze (2008-...)...strasznie zamulają :thumbdown: a kiedyś były takie fajne :rolleyes:

PANDA (bodajże 2008 ale głowy nie dam :wink4:) porażka totalna...straaasznie wolnaaa...

Kaspersky "podobno" często wali fałszywe alarmy.

Ogólnie kiedyś patrzyłem na testy jakiegoś portalu to AVIRA z darmowych najlepszy i chyba w ogólnej klasyfikacji jakoś w pierwszej trójce się utrzymywała...w tamtym roku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norton jest moim zdaniem najlepszym programem antywirusowym, niestety bardzo dużo wymaga od sprzętu. Potrafi naprawdę spowolnić skutecznie kompa, taki, że kur...cy można dostać. Ale skuteczność twierdzę ze 100%.

Ile głów tyle zdań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze zrobimy własny teścik - ankiete na ten temat :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale testy nie obejmują przeważnie tego, że komuter jest włączony w sieć lokalną, gdzie są inne prawa dostępu, nie każdy antiwirus sobie potrafi z tym poradzić. Jako zwykły użytkownik komputera, nie udostępniasz zasobów innym użytkownikom sieci. Dla mnie jako admin jest to ważne. Tylko Norton "synchronizuje" się z sieciami i prawami dostępu. Zresztą on zadaje mnówstwo pytań i dla mało zaawansowego użytkownika mogą one się wydawać zbyt trudne.

PS. Ja też miałem problemy żeby to skonfigurować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawałem na poprzedniej stronie :gwizdanie: świeze tyle że po angielsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla użytkownika standardowego Norton się nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawałem na poprzedniej stronie :gwizdanie: świeze tyle że po angielsku

Łoj sorry a ja nie mam do pdf kto jest w czolowce mozesz podac ?? :polew:

Tak ale testy nie obejmują przeważnie tego, że komuter jest włączony w sieć lokalną, gdzie są inne prawa dostępu, nie każdy antiwirus sobie potrafi z tym poradzić. Jako zwykły użytkownik komputera, nie udostępniasz zasobów innym użytkownikom sieci. Dla mnie jako admin jest to ważne. Tylko Norton "synchronizuje" się z sieciami i prawami dostępu. Zresztą on zadaje mnówstwo pytań i dla mało zaawansowego użytkownika mogą one się wydawać zbyt trudne.

PS. Ja też miałem problemy żeby to skonfigurować.

Nod ma wlasnie dokladna ochrone polaczen sieciowych.. Pisales ze poleg u was..

Wiesz no nie ma cos sie sprzeczac kazdy ma jakis juz swoj sprawdzony ktory akurat w jego warunkach sie sprawdzil i trzeba sie tego trzymac :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoj sorry a ja nie mam do pdf kto jest w czolowce mozesz podac ?? :polew:

Prosze :tongue4:

beztytuukmf.th.jpg

beztytuu1k.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie czytacie wątku od 1 stony?

Wyraźnie jest tam napisane aby nie brac pod uwagę żadnych testów z gazet tudzież portali internetowych ponieważ są tendencyjne jak mało co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie czytacie wątku od 1 stony?

Wyraźnie jest tam napisane aby nie brac pod uwagę żadnych testów z gazet tudzież portali internetowych ponieważ są tendencyjne jak mało co.

Póki co w pierwszym watku nic takiego nie jest napisane :tongue4:

Własnego antywirusa można sprawdzić za pomocą testów online na rózne ustrojstwa i tam pokaże skuteczność (bezpieczne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...