Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Myjka z LIDLa


A4CCH

Rekomendowane odpowiedzi

Moja to nilfisk c110.2 przepływ 5.2l na minutę właśnie patrzyłem i jest u mnie już 9 lat. Cabanmat kup ta z Lidla przez te 3 lata idziesz oddajesz i zwrot kasy,ja zawsze wolę z dyskontu,a media to dno co do zwrotów i reklamacji.jak już to euro jest ok.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t

6 godzin temu, Pucek napisał:

No to gratuluje zakupu Tomi, od siebie mogę Ci napisać że lepiej kupić ADBL Yeti - przeskok pomiędzy shiny garage jest duży, a cena bardzo podobna, a odnośnie myjki, od jakiś 5 lat mam karchera k2 i daje rade do mycia auta, sam miałem kupować nilfiska c130 tyle że ciągle mi brakuje luźnej kasy:grin:

Pucek nie ma co gratulować :D to dopiero początek zakupów co do Yeti to wiem czytałem, ale przy zakupie pianownicy tylko to mieli... 

 

4 godziny temu, cabanmat napisał:

Doradźcie.. lepiej kupić tą myjkę z Lidla za 200zł Parkside, czy dołożyć stówkę i kupić za 300zł Karchera ??

 

Od siebie mogę dodać możesz zrobić jak kolega radzi albo dołożyć tą stówkę do Nilfisk C120.7-6 w carrefour za 309zł kupiłem i przynajmniej masz alu pompę i lepsze parametry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2017 o 20:17, Tomi_81 napisał:

Nilfisk c120.7-6

 też mam tą myjke i jak dla mnie i na moje potrzeby super :) z czystym symieniem mogę polecic. Z dyszą TURBO kostke przed domem myje bezproblemowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem chrapkę na tą myjkę z lidla za 200 zł żeby sobie auto od weeekendu umyć i nie zdążyłem kupić bo litwini wszystko wykupili z lidla.. :facepalm:

Na działce mam karchera k7 premium, robi robotę sprzęt ale mało nie kosztował 2 lata temu ( około 3tysięcy )  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...