Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 1.8T BFB Stage 2+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

moje rodzinne B6 po lekkich modach co by szybciej po bułki do sklepu latać :)

Mody przeprowadzone:

- Turbo K03 Hybryda

- DP 2.75 cala

- Silikonowy TIP

- Dual Smic

- Wtryski SAAB

- soft by Łukasz13

 

 

audi.jpg

Opublikowano

To normalne ze wykres jest taki pofałdowany? :)

Opublikowano
  • Autor

Wykresy bez włączonej funkcji ich wygładzania tak wyglądają ?

 

Opublikowano

Bardzo ładny wynik, dsmic ogarnia ta moc ? 

Skąd brałeś hybryde ? 

Opublikowano

Ładnie to wyszło :)  ŁDZ to można się kiedy ustawić na spota :D

turbo od TC Turbo? skąd brałeś TIPa? (bo słyszałem że do hybryd trzeba spawać bo większa średnica dolotu) i jakie wtryski z saaba?

Opublikowano
  • Autor

Dsmic radzi sobie bez problemu.  Widziałem na forum auto które miało 250KM i dsmic ogarniał.

Hybryde brałem używkę od znajomego, robił gdzieś na śląsku ale nie pamiętam dokładnie u kogo.

Wtryski z saba 2.0T 2.3T brązowe

Opublikowano
12 godzin temu, kamien85 napisał:

Dsmic radzi sobie bez problemu.  Widziałem na forum auto które miało 250KM i dsmic ogarniał.

Hybryde brałem używkę od znajomego, robił gdzieś na śląsku ale nie pamiętam dokładnie u kogo.

Wtryski z saba 2.0T 2.3T brązowe

Może i ogarniał dsmic ale przy temp. na zewnątrz 10stopni . 

Za bardzo nie jestem przekonany do dsmic przy takich mocach.

To spoko Tobie wyszło z tą hybryda , już napewno fajnie się odpycha . 

Nagraj może coś z rolki jak to się odpycha ? :)

Wtryski brązowe z saaba z końcówką w numerze 023?

Opublikowano

Sam mam zamonotwany dsmc i u mnie przy niższej mocy 206 KM ( seryjne turbo ) w gorące dni są spadki mocy, jestem ciekaw czym to może być spowodowane, czy brak jednej kierownicy powietrza może mieć aż takie znaczenie? ew jakieś inne pomysły?

Opublikowano

PS ładne kreski i wynik :)

Opublikowano

też jestem ciekaw jak sie to odpycha, nagraj filmik jakis:)

jakie masz lacie? i jak bardzo gubi Ci trakcje?

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, Dominik93 napisał:

Wtryski brązowe z saaba z końcówką w numerze 023?

Tak, wtryski 0280156023

11 godzin temu, impackt napisał:

Sam mam zamonotwany dsmc i u mnie przy niższej mocy 206 KM ( seryjne turbo ) w gorące dni są spadki mocy, jestem ciekaw czym to może być spowodowane, czy brak jednej kierownicy powietrza może mieć aż takie znaczenie? ew jakieś inne pomysły?

Ja u siebie podczas montażu drugiego IC, rozebrałem cały układ dolotowy i dokładnie go wyczyściłem, wszystkie rury i oba IC. Myślę, że kierownica powietrza też ma spory wpływ.

W końcu jak sama nazwa mówi, kieruje powietrze w konkretne miejsce czyli na IC.

 

9 godzin temu, WYSKUN napisał:

też jestem ciekaw jak sie to odpycha, nagraj filmik jakis:)

jakie masz lacie? i jak bardzo gubi Ci trakcje?

Jak znajdę chwile to nagram jak to się odpycha.

Opony seria 205/55/516, co do trakcji to na suchym nie ma problemu, na mokrym troche gorzej bo potrafi na 3 biegu podczas gwałtownego wciśniećia gazu przy 80km/h stracić przyczepność, ale jak nie używasz gazu zero jedynkowo to da radę jeździć.

Opublikowano

takiego niuta tak wcześnie seryjne sprzęgło daje rade???? Ja się cały czas waham  z wymianą turba na mocniejsze właśnie ze względu na sprzęgło,póżniej jeszcze pompa paliwa czy wydoli bo jakby nie było mam  taką jaka została mi się po ADR....Ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i kusi kusi...

Edytowane przez booolek

Opublikowano
  • Autor

Pompa została seria ale dość swieża bo wymieniana w zeszłym roku.

Sprzęgło po włożeniu turbo jeszcze przed strojeniem zaczęło się strasznie ślizgać. Jak się okazało po wyjęciu, jeszcze fabryke pamiętało, więc wymieniłem na sprzęgło z TDI.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.