Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stukanie na kierownicy


karaluch8

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem sam w walce ze stukami...
Miałem luzy na drążku i końcówce. Wymienione na nowe Ruville, jest duża poprawa ale dalej coś stuka, zwłaszcza jak na skręconych kołach pokonuje nierówności, na prostych cisza... wtf???
Na stacji diagnostycznej twierdzą, że nie ma luzów. Zostaje maglownica albo nie wiem co jeszcze???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 

Kuboleoss ten zawias w naszych audicach jest magiczny... co by nie wymienił to i tak coś słychać.. i tak do pełnej wymiany całego zawiasu :/... takie moje przemyślenie. 

ale skupmy się na problemie, a czy na postoju przy takim lekkim machaniu kierownicą też będzie tak niewymiarowo grzechotać/pukać trudno to uściślić :/ i wina będzie po stronie bananów??? Czasem wpada do mnie Wujek (już emerytowany mechanik) to aby narzeka że siedzę przy tym aucie i zawsze mi mówi: nie szukaj problemów i nie naprawiaj tak bo zepsujesz :D. fakt przeszukane zawieszenie (wymieniony jeden wahacz podpierający amortyzator po stronie pasażera oraz końcówki stabilizatora, i co prawda luzów na sworzniu nie było.. ale guma przy sankach oberwana, przymierzam się do wymiany drugiego "prostego" ale czy jeśli sworzeń nie ma luzu tylko lata bez oporu, to spróbować wymienić tylko tą tuleje?

Przyznam ze jestem przerażony jak doszły mnie informacje że komuś w czasie jazdy pękł i ułamał się wahacz :o teraz to jeżdżę z otwartą szybą jak ciepło i nasłuc**je zawieszenia... brzmi paranoicznie prawda :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze grzechotac od bananow na postoju. Skrec kierownica i zobacz sobie jak on mocno pracuje przy skretach ten banan i ta tuleja amortyzuje kolo przód-tyl. Jak wyrwana mocno to ponoc(ona takie dzwieki moze wydawac bo tam jest tuleja plastikowa w gumowa wcisnieta) przy zatrzymywaniu i ruszaniu stuka.

Edytowane przez kuboleoss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...