Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy można zarejestrować auto ze zmienionym silnikiem ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytam z ciekawosci. :gwizdanie:

Zmieniamy w aucie silnik na inny (np. TDi na PB).

Czy jest mozliwosc [auto oczywiscie jezdzi, jest sprawne, swap jest udokumentowany (czesci, uslugi)] zarejestrowania go z nowym sercem w papierach?

Opublikowano

przeciez chyba teraz silnik to czesc zamienna i juz nie ma numeru w dowodzie,nawet od zlodzieja mozesz kupic :kwasny:

sorki nie doczytalem,ale jesli diagnosta ci podbije ze paliwo to pb to pewnie nie bedzie przeszkod

Opublikowano

Nie wiem czy chyba nawet nie trzeba tego zrobić.Numeru owszem nie ma ale na ogół zmieniają się też pojemność i moc silnika a to już w dowodzie jest wpisane.No i kwestia ubezpieczalni też jeszcze a później sprzedaży.

Jako mod zresztą może pamiętasz ,że chyba z 2 miesiące temu ktoś wrzucił linka z AWX do sprzedaży a jak chłopaki sprawdzili VIN to się okazało,że z Ingolstadt wyjechało jako 2.0 ALT :shocked::tongue4::hi:

Po tym wnioskuję,że można a nawet powinno.

Opublikowano

Jak zmieniasz rodzaj paliwa to musi diagnosta to zatwierdzić i stwierdzić że taki mod może być. A silnik to teraz część zamienna trzeba mieć tylko papier że jest legalnie kupiony.

Opublikowano
  • Autor

Dobra to inaczej...

Co gdybym chcial przejestrowac auto i meic w papierach nowy silnik - jest to mozliwe i co trzeba zrobic?

Sam diagnosta chyba nie wystarczy...

Czy jakis rzeczoznawca w takim razie musi ocenic, ze wszystko jest OK?

Pytam jako laik w tym temacie... :rolleyes:

Opublikowano

jesli z TDI na TDI to nie ma problemu

ale z PB na TDI czy odwrotnie to musisz przejsc przegląd

na stacji i wbiją ci ze z silnika TDI zmienili na PB i ze wszytsko jest OK [br]Dopisany: 19 Styczeń 2009, 14:51_________________________________________________a jesli jest taka sytacja ze juz jest zarejestrowany to nie ma problemu

Opublikowano

Swap na 4.2 ? :naughty::decayed:

Opublikowano

Jeśli 4.2 to będzie nieźle wyglądać i pomykać :good:

Opublikowano

Można. Podjedź gdzieś na najbliższą stacje diagnostyczną i zapytaj co dokładnie trzeba przedstawić. acha, nie wszystkie stacje to robią.

Opublikowano
  • Autor

Swap na 4.2 ? :naughty::decayed:

Nie... :tongue4:

Opublikowano

Nie... :tongue4

3. 0 .... tu Cię mam :tongue4::dance:

Opublikowano
  • Autor

Tez nie :decayed:

Opublikowano

2.7

Opublikowano

Kolega nie chce powiedzieć chyba że zmienia na jakiś mniejszy motor :polew:??

Opublikowano

2,7 BIT :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jesli rozwazac swapa, to 4.2 jest zbyt drogie w utrzymaniu, a i ma prawie zerowe mozliwosci modow (oprocz KITa z USA), 3.0TDi za drogie w swapie (i pozniej w eksploatacji), 2.7BiT... trafiles...

...ale nie o tym temat :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.