Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki olej silnikowy do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a powiedzcie bo słyszalem czy czytalem kiedys taka hipoteze i probuje ja podpasowac do swojego przykladu

jezdzilem na srastrolu 10w40 no i przez ostatnie 6000 km musialem dolac z 2,5 oleju, wycieków brak

zrobilem płukanke zalalem xcessa i przez 3 tys km jazdy musialem dolac zaledwie 0,5 l i teraz od kilkuset kilometrów utrzymuje sie na stałym poziomie

czy mozliwe jest aby na półsyntetyku zapielky sie troche pierscienie i bral przez to olej a płukanka i zalanie syntetykiem spowodowalo " odpieczenie" tych pierscieni i zmniejszenie brania oleju

nie znam sie zbytnio na dzialaniu silnika wiec pytam czy ma to jakis sens:decayed:

a i drugie pytanie

kolezki apr 2,8 na zimnym przez pierwsze 30 sec dymi na niebiesko, czym moge go zamartwiac ??:kox:

  • Odpowiedzi 5 tys.
  • Wyświetleń 794,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a i drugie pytanie

kolezki apr 2,8 na zimnym przez pierwsze 30 sec dymi na niebiesko, czym moge go zamartwiac ??:kox:

duzo ubywa oleju ?

Opublikowano

prawie wogóle

ogólnie skapnal sie ze dymi na niebiesko kiedy to postawil na regulacje gazu bo szarpalo na zimnym i wymienili mu swiece ponoc strasznie zajechane olejem byly, cos marudzili ze przez nieszczelny korek oleju gdzies mu niby na swiece olej sie saczyl, nie pamietam calej rozmowy

i dopiero po tym jak odpalil auto i wysiadl polezc chyba smiecy wyrzucic to zauwazyl niebiesko ze dymi

nie ma porównania bo przed wizyta u gazownikow nigdy nie wysiadal po odpaleniu tylko od razu jechal

a co do pierwszego pytania cos powiesz??

Opublikowano

bardzo mozliwe ze po wymianie na syntetyk rozpusciły sie syfy i pierścienie zaczeły sie ruszać

u Twojego kolegi mogły zdechnąc juz uszczelniacze na zaworach

Opublikowano

no to juz wiem na co trzynastke wyda :polew:

Opublikowano

cipiur80 jesteś kompletnym dyletantem.

Wysłane z prodiża.

Opublikowano

Audi 1.8 T + LPG

180K przebiegu.

Nie wiem czym jest zalane teraz. Czytając ten topic nic konkretnego jaki olej zalać nie pisze.

Takze moje pytanie jaki i ile go zalać ?? i czy robić tzw płukankę ??

Opublikowano

Rozpizgales mi mięśnie czoła

90% tego tematu dotyczy 18t

Opublikowano
Audi 1.8 T + LPG

180K przebiegu.

Nie wiem czym jest zalane teraz. Czytając ten topic nic konkretnego jaki olej zalać nie pisze.

Takze moje pytanie jaki i ile go zalać ?? i czy robić tzw płukankę ??

Zrób 3 razy płukankę, za każdym razem droższym preparatem, potem zalej 15W40, skoro twierdzisz że przeczytałeś temat i nic z niego nie wynika :banan:

Opublikowano

dziekuje za wyczerpująca odpowiedź, oby w przyszłości ktoś ktoś wam nie odpowiedział w podobny sposób.

Znajdę informacje w innym miejscu

Opublikowano

Excalibur nie obrażaj się.

Wysłane z prodiża.

Opublikowano
dziekuje za wyczerpująca odpowiedź, oby w przyszłości ktoś ktoś wam nie odpowiedział w podobny sposób.

Znajdę informacje w innym miejscu

Płukanka i zalej 5w40 najlepiej wszystko od Motula. Oleju do 1.8T wchodzi ok 3,8L :wink: i nie spinaj się tak :grin:

Opublikowano
dziekuje za wyczerpująca odpowiedź, oby w przyszłości ktoś ktoś wam nie odpowiedział w podobny sposób.

Znajdę informacje w innym miejscu

Bzdura, nic nie znajdziesz. Nie chce ci sie przejrzec kilku stron tego watku, a bedzie ci sie chcialo szukac w innym miejscu?

Wysyłane z mojego GT-I9070P za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Sorry,Panowie. Ale sesja nie poszła, (człowiek w nerwach nie myśli)

LIQUI MOLY TOP TEC 4100 5W-40 5L 3701 ORYGINAŁ

Motul 8100 X-clean C3 5W40 5l

VALVOLINE MAXLIFE SYNTHETIC 5W40 4L OLEJ (z tej serii mam zalany w innym aucie)

co do płukanki:

LIQUI MOLY do płukania silnika - płukanka 300ml

Opublikowano

LIQUI MOLY TOP TEC 4100 5W-40 5L 3701 ORYGINAŁ

Motul 8100 X-clean C3 5W40 5l

VALVOLINE MAXLIFE SYNTHETIC 5W40 4L OLEJ (z tej serii mam zalany w innym aucie)

wlałes wszystko naraz ?

Opublikowano
Sorry,Panowie. Ale sesja nie poszła, (człowiek w nerwach nie myśli)

LIQUI MOLY TOP TEC 4100 5W-40 5L 3701 ORYGINAŁ

Motul 8100 X-clean C3 5W40 5l

VALVOLINE MAXLIFE SYNTHETIC 5W40 4L OLEJ (z tej serii mam zalany w innym aucie)

co do płukanki:

LIQUI MOLY do płukania silnika - płukanka 300ml

Motul ale nie Xclean a Xcees ... tylko od pewnego sprzedawcy :wink:

Opublikowano

Zapomniałem dopisać który będzie lepszy? (sprzedawcy zachwalają produkt) ale mało który ma jakaś wiedzę praktyczna.

Widze ze polecają 0w40

Opublikowano

Witam pod koniec miesiaca bede zmieniał olej w aucie obecnie mam zalany mobil 1 10w40 taki mi mechanik polecił. auto ma nalatane 320 tys. jaki polecacie olej???

Opublikowano

patrz wyżej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.