Skocz do zawartości
IGNOROWANY

gość z forum Toyoty kupił sobie A4 -parę cytatów


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

A ja myślałem, że styl i klasę to mają tylko ci od Alfy Romeo...

Chyba raczej styl i kasę :polew: (na naprawy). BTW. brat ostanio kupił :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie licza sie 3 marki AUDI VW BMW :tongue4: zadne tam japonskie wynalazki mi nie podchodza... ale rozni ludzie rozne gusta...

kolega widze ma 20 lat i w glebokim powazaniu np: toyote supre, honde nsx, nissana skyline'a GTR, mazde RX-7? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie licza sie 3 marki AUDI VW BMW :tongue4: zadne tam japonskie wynalazki mi nie podchodza... ale rozni ludzie rozne gusta...

kolega widze ma 20 lat i w glebokim powazaniu np: toyote supre, honde nsx, nissana skyline'a GTR, mazde RX-7? :wink4:

Fajne,ale zadnego z nich bym nie kupil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marka samochodu nie ma znaczenia są porostu modele mniej udane i te bardziej nie ma co się rozwodzić która marka lepsze

a już tak jest że każdy chwali to co ma

PS

Wg mnie najnowsze modele audi stylistycznie są do bani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nawet widze 2 a8 d2 :kox: a a4 w mojej okolicy to jest co najmniej 10 w promieniu 10km a nawet bym wiecej naliczyl.... same sedany :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też sie narobiło A4 B5 to bedzie ze 20 nielicząc okolicznych wiosek z czego ze 4-6 są moze na forum ale i tak sie nie udzielają. B6 troche mniej ale też są a B7 ze 2 są juz :gwizdanie:

A na wioskach to u mnie lepsze fury niz w samych Rykach czy Deblinie(sąsiednie miasto) nawet Q7 jeżdzi czy najnowsze A6 :gwizdanie:

A toyoty... też są :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mej wsi smiga babka z wrocka yariskiem i kolezana corollka :evil: i zadnych innych nei kojarze, jezdza bmw merce cytryny peugeoty audi vw fiaty itp jak wszedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...