Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skoda Kodiaq 2.0 TSI STYLE TATOWÓZ cz.3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
W dniu 28.10.2017 o 19:45, granatowy napisał:

Nie tylko Twoje :decayed:

"przeeeeogroomny" ? Chyba trochę przesadzona opinia.

no niekoniecznie, w porównaniu do A6 c7 avant różnica miejsca jest znaczna, a a6ka to przeciez rodzinne kombi....

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 24. juli 2017 o 09:47, snajper1998 napisał:

Tiguan jest malutki, skode kupiłem bo w eska przestaliśmy się mieścic, Kodiaq to przepasc w porownaniu do eski jesli chodzi o ilosc miejsca. Moc 180 km, realnie pewnie koło 190. Zabawka pewnie będzie jak s6 sprzedam. 

Tak z ciekawosci a co wozisz bo ciezko mi jest sobie wyobrazic jak auto wielkości A6 moze byc do czegoś za małe.

Opublikowano
3 godziny temu, turdzi napisał:

Tak z ciekawosci a co wozisz bo ciezko mi jest sobie wyobrazic jak auto wielkości A6 moze byc do czegoś za małe.

To jakis dobry egzemplarz drugiej połówki ci się trafił, dla kobiety nie istnieje pojęcie za dużego bagażnika :D , zawsze jest cos co jeszcze można ze sobą wziąć na weekendowy wypad :D:D:D  . Mojej bym tira podstawił to by zapakowała i jeszcze o boxie mówiła :D:D .

Opublikowano

He he temat znam a do tego mam dwie córki wiec z czasem bedzie tylko gorzej :)

nie wolales Superba kombi ? Kodiaq na pewno mega praktyczny ale stylistycznie to to auto za bardzo im nie wyszło zeby powiedzieć to delikatnie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

co wożę ? dzieci i żonę, a to wystarczy, wózki, sruski, tonę walizek, A6 jest małe w porównaniu do Kodiaqa, zarówno jeśli chodzi o miejsce w środku jak i bagażnik. Takie są fakty. Oczywiście to nie są różnice kolosalne, ale jednak. 

Mam tak samo jak Ogi, tira by zapakowała. 

Opublikowano
W dniu ‎2017‎-‎11‎-‎17 o 21:38, turdzi napisał:

Tak z ciekawosci a co wozisz bo ciezko mi jest sobie wyobrazic jak auto wielkości A6 moze byc do czegoś za małe.

Nie jesteś sam :) Też mnie to zawsze dziwi jak można mieć problem ze spakowaniem się na wakacje do A6 Avant czy 5er Touring.

Ale podobno apetyt wzrasta w miarę jedzenia. Dobrze, że są samochody typu Q7, X5, a jak do nich dalej ktoś się nie mieści to jeszcze jest Multivan :decayed:

Opublikowano

Q7 wcale nie ma takiego dużego bagażnika ;)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Apropo bodykit, to właśnie zauważyłem ze jest juz sportline. Nawet wygląda spoko.

Fajne auto, gratuluje zakupu. Sam zaczynam się nad tym kodiaqiem zastanawiać - jak to jeździ przy wyższych prędkościach i jak wyglada wyciszenie kabiny?

Edytowane przez elmek

Opublikowano

@granatowy

Multivan ma jeszcze mniejszy bagażnik niż Q7 , jeśli mówimy oczywiście o wersji krótkiej bo w wersji przedłużanej jest już odpowiednio dużo miejsca ;)

Opublikowano
W dniu 30.11.2017 o 11:17, jedrekx napisał:

Q7 wcale nie ma takiego dużego bagażnika ;)

Może rzeczywiście nie wygląda na duży ze względu na podniesioną podłogę, ale wbrew pozorom jest bardzo bardzo pakowny. Pod podłogą pomimo osprzętu od Bose jest sporo miejsca na gadgety. Tylna kanapa to 3 oddzielne fotele na szynach, które po maksymalnym przesunięciu do przodu i tak zostawiają dużo miejsca na nogi pasażerów a przy tym powiększają przestrzeń bagażnika. Duże walizki można bez problemu stawiać na pionowo. Summa summarum bagażnik jest bardzo pojemny.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 23.12.2017 o 21:05, elmek napisał:

Apropo bodykit, to właśnie zauważyłem ze jest juz sportline. Nawet wygląda spoko.

Fajne auto, gratuluje zakupu. Sam zaczynam się nad tym kodiaqiem zastanawiać - jak to jeździ przy wyższych prędkościach i jak wyglada wyciszenie kabiny?

Wyciszenie jak najbardziej ok, ogólnie mocy mało, ale to się zmieni :)

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Z Witkiem zrobiliśmy taki mały Stage 2. Wymieniono FMIC (AIRTEC) oraz DP (MG). Przy coolerze było trochę zabawy, bo nie ma póki co dedykowanego, więc mocowania wymagały przeróbki. Auto w końcu jedzie tak jak trzeba, elastyczność poprawiona wg moich oczekiwań. W sam raz do jazdy z rodzinką w trasy.

70002280-2796606377028094-8480154235776794624-n.jpg

72687646-387860368811697-4541484477326557184-n.jpg

74522928-10156993255904163-3924657560791023616-o.jpg

75369161-2466028140349155-5015957516039749632-n.jpg

KODIAQ-CZPA-180-PS-STAGE2.jpg

Opublikowano

Od razu ładniejsze kreski :D . Ile tam juz kurakiem nabiłeś kilometrów. 

Opublikowano
  • Autor

30000

  • 1 rok później...
Opublikowano

Po montażu tego dp od mg stał się dużo głośniejszy?

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, marcin_o23 napisał:

Po montażu tego dp od mg stał się dużo głośniejszy?

Troszkę tak, zwłaszcza na zimnym jest taki trochę metalowy odgłos, ale to głównie przez to, że tłumik środkowy jest wyrzucony. Na trasie praktycznie nieodczuwalne. Ogólnie mam ten środkowy, 5 minut i można go wsadzić z powrotem, ale jakoś ani czasu ani w sumie potrzeby nie było. 

Opublikowano

Jaki powód sprzedaży Skody ? Pytam z czystej ciekawości.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 3.12.2020 o 09:02, elkrecik napisał:

Jaki powód sprzedaży Skody ? Pytam z czystej ciekawości.

Koniec leasingu, ponoć mało auto na rynku wtórnym, więc auta trzymają cenę. Aczkolwiek wystawię pewnie tylko raz, jak nie pójdzie za tę kasę co chcę to zostanie jeszcze z nami na rok. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Auto sprzedane

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.