Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C7 Resident

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
58 minut temu, qujot napisał:

Panowie led do bagażnika i schowka canbus czy byle jaki z tesco może być, bo wali żółcią :D

i druga sprawa, centralna lampka (wszystko led) ta największa w podsufitce z przodu nie świeci, reszta jest ok, kwestia gdzieś kodowania czy padła?

dokładałeś oswietlenie z drugiego pakietu QQ2 ? 

Opublikowano

Nie, nic nie dokładane z fabryki tak wyjechał

Wysłane z mojego Nexus 6P przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

czy ktos mial problem z ciezko skladajacymj sie lustrami? 

skladaja sie ale slychac ze silniczki maja opor. da sie to jakos przeczyscic i nasmarowac po zdjeciu obudowy? 

Opublikowano

U mnie jedno wolniej się otwiera a czasami tylko do połowy :/ ale nie mam pojęcie pewnie się kończy 

Opublikowano

U mnie to samo, strona kierowcy. Rozbieralem, smarowalem i nic. Nawet wymienilem modul drzwi, myslac ze cewka sie przypalila... nadal brak poprawy... moze tak ma byc..

Opublikowano

No to nie ruszam, póki działa to niech działa 

Opublikowano

mam to samo, od strony kierowcy.. z tym, że u mnie zawsze otworzy się całe..

Opublikowano

Mi tez sie otwiera cale, jeszcze... ale nie wyobrażam sobie zimy... w B8 to mi chcialo rękę "ukrecic" jak sie zamykalo a chcialem przytrzymac, a tu paluszkiem i stoi..

Opublikowano

Mam to samo z lusterkiem kierowcy czasem nie chce sie otworzyc do konca i trzeba lekko raczka pomocalbo jeszcze raz zlozyc i rozlozyc.

Opublikowano

Chyba błąd MATRIXA mamy ?

Opublikowano

Trzeba zgłosić akcje naprawcza do audi ?

Opublikowano

Jak zwykle jakiejs wielkiej rewolucji w wygladzie nie ma ale podoba mi sie. Bardzo jestem ciekawy tego silnika 3.0TFSI z elektrycznym kompresorem. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 1.11.2017 o 22:14, qujot napisał:

Panowie led do bagażnika i schowka canbus czy byle jaki z tesco może być, bo wali żółcią :D

Trochę późno, ale właśnie wyrezałem lampke z polifta do kufra bo jest ledowa. Trzeba było wtyczkę przerobić i wszystko hula ;) 

Opublikowano
10 godzin temu, stifii napisał:

Trochę późno, ale właśnie wyrezałem lampke z polifta do kufra bo jest ledowa. Trzeba było wtyczkę przerobić i wszystko hula ;) 

Temat wciąż aktualny bo nic z nią nie robiłem :D Trzeba mi 8J0947409B? coś jeszcze?

Opublikowano

Wtyczke musisz mieć mała, 4b0 971 832 , możesz ciąc kable lub pocisnąć na adapterze. 

Opublikowano

Niemiecka policja jeździ ( w tym przypadku jeździła ;) ) dobrymi samochodami :)

(najechanie ciężarówki na autostradzie na stojący na poboczu radiowóz)

 

wrxl3n.jpg

Edytowane przez granatowy

Opublikowano

O to ci niespodzianka, przeważnie widzę BMW jako radiowozy na autostradzie. 

Opublikowano
6 godzin temu, Ogi napisał:

O to ci niespodzianka, przeważnie widzę BMW jako radiowozy na autostradzie. 

Zależy od landu, c7 też jest ďużo

Opublikowano

Witam mam pytanie odnośnie zamykania pokrywy bagażnika z pilota i przycisku na boczku drzwi kierowcy. Wszystko udało się zakodować ale przestała podnosić się roleta przy otwarciu klapy? Wie ktoś co źle zrobiłem? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.