Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

C7 Resident

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzięki :) No było słabe bo wczoraj siedziałem w auci i dziś a nie jeździłem ;) wysłałem do gościa z aukcji nr czy ma taka dmuchawe

https://www.ebay.de/p/Audi-4H0963031/1148706720

Opublikowano

usterka jest mechaniczna moze podczas testów w sterowniku webasta rozrusza sie dmuchawa

Opublikowano

A jak włączyć test dmuchawy ze zapytam? Żeby nie uszkodzić nic? Bo włączyłem dwa razy webasto i nic po minucie blad

Opublikowano

Robiłem testy i niestety dalej to samo chyba zostaje wymiana... :(

 

Opublikowano

Pytanie odnośnie nieszczęsnej dmuchawy webasto bo nr audi jest ten co napisał Grzesiek 

W dniu 27.12.2017 o 17:39, wrclaguna napisał:

napiecie miałes strasznie słabe  10V

Nr czesci to   4H0963031

Moje pytanie czy nr AT3500 to jest to samo? Ma ktoś może wiedzę na ten temat bo żaden sprzedawca nie wie :/ 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 26.12.2017 o 09:33, lukaRone napisał:

Będą pasowały do przed lifta?

Będą ;)  Sam wczoraj zakładałem do Siebie ;)  różnica jest kolosalna ;) Mały gadżet a Cieszy ;) 

Opublikowano

a macie jakieś fotki tych spryskiwaczy ?? Zastanawiam się czy podejdą do q5 bo obecne to jakaś tragedia

Opublikowano

Koledzy, prosba o pomoc

Nie wiem jak i kiedy ale wylaczylem sobie oswietlenie kabiny na suficie podczas otwierania jakichkolwiek drzwi.... z przycisku wszystko bangla!!

Jakis pomysl

Opublikowano

Witam 

pytanie odnośnie zacisków od sq5 czy a8 są takie same jak do a6 BiT? Bo zastanawiam się nad wsadzeniem do siebie tarczy od sq5 380mm i zacisk od 3.0 BiT czy wejdzie bez rzeźby? Obecnie mam chyba 345mm

Opublikowano
1 godzinę temu, bigjasiu napisał:

Koledzy, prosba o pomoc

Nie wiem jak i kiedy ale wylaczylem sobie oswietlenie kabiny na suficie podczas otwierania jakichkolwiek drzwi.... z przycisku wszystko bangla!!

Jakis pomysl

O ile sie nie myle to jak wejdziesz w ustawienia samochodu a pozniej w systemy i oswietlenei to tam chyba jest opcja od tego ale na ten moment reki sobie nie dam uciac bo siedze na stoku i popijam piwko :D , jak bede kolo samochodu to sprawdze. 

Opublikowano
23 godziny temu, marcintuchola napisał:

Witam 

pytanie odnośnie zacisków od sq5 czy a8 są takie same jak do a6 BiT? Bo zastanawiam się nad wsadzeniem do siebie tarczy od sq5 380mm i zacisk od 3.0 BiT czy wejdzie bez rzeźby? Obecnie mam chyba 345mm

A6/A7 bit, a8 3,0 mają z przodu 356mm, A8 w większych silnikach/sq5 380mm 

Zacisk taki sam, inne jarzmo 

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 27.01.2018 o 16:52, marcintuchola napisał:

mijaliśmy się w sobotę w Przy Szosie Bydgoskiej ;)

Opublikowano
28 minut temu, jedrekx napisał:

mijaliśmy się w sobotę w Przy Szosie Bydgoskiej ;)

I ja nie zauważyłem? starość mnie dopada :D ale to chyba kolega prowadził bo przymierza się do kupna c7 ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam Panowie!

Pytanie czy ktos przerabial temat albo wie co i jak ze zmiana kierownicy z plaski dolem. Chodzi o to czy idzie zlozyc jakos zestaw z kierownicy plaskiej od np od A3 (bo jest ich duzo wiecej na rynku) plus prawidlowy Airbag ktory pasuje pod C7 (z tego co wiem Airbag od A3 nie podejdzie) ?? Czy wogole jest taka mozliwosc bez wiekszej kombinacji??  Gdzies juz chyba to widzialem kiedys ale nie moge nigdzie tego znalezc... 

Opublikowano

poduszka musi mieć na pewno 2 naboje ;)

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano
13 godzin temu, cubasx napisał:

Witam Panowie!

Pytanie czy ktos przerabial temat albo wie co i jak ze zmiana kierownicy z plaski dolem. Chodzi o to czy idzie zlozyc jakos zestaw z kierownicy plaskiej od np od A3 (bo jest ich duzo wiecej na rynku) plus prawidlowy Airbag ktory pasuje pod C7 (z tego co wiem Airbag od A3 nie podejdzie) ?? Czy wogole jest taka mozliwosc bez wiekszej kombinacji??  Gdzies juz chyba to widzialem kiedys ale nie moge nigdzie tego znalezc... 

Proste, kupujesz kierownice ciętą z a3 8v, do tego airbag z a4 8k okrągrły z lifta i wszystko śmiga, montowałem takie coś w a6 c7, i nie jest to jakieś wyjątkowe rozwiązanie bo np cięta kiera w rs6 ma właśnie airbag 8K0/8R0 więc dokładnie ten sam co A4/S4/RS4 8K

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano
10 godzin temu, marcin_o23 napisał:

Proste, kupujesz kierownice ciętą z a3 8v, do tego airbag z a4 8k okrągrły z lifta i wszystko śmiga, montowałem takie coś w a6 c7, i nie jest to jakieś wyjątkowe rozwiązanie bo np cięta kiera w rs6 ma właśnie airbag 8K0/8R0 więc dokładnie ten sam co A4/S4/RS4 8K

A trzeba cos zmieniac zeby przyciski chodzily czy normalnie plug&play bez jakiejkolwiek ingerencji ?? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.