Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Wahania obrotów


ADI SR

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem w moim A4, tylko przy zimnym silniku do rozgrzania, przy zatrzymaniu obroty spadają poniżej 1000 a następnie podchodzą do około 1200 i znów spadają poniżej 1000 i tak przez chwile coraz słabiej aż wahania ustają i obroty utrzymują się znów na normalnym poziomie ok.1000. Dzieje sięto tylko po kilkugodzinnym postoju na niskich temperaturach i trwa to powiedzmy do 15 minut od odpalenia. Dodam że samochód ma motor 1.6 z 96r, mam go od ponad roku i do tej pory oprócz regularnych wymian olejów, filtrów i pasków nic nie było robione. Proszę doradźcie czym mogą byćspowodowane te wahania obrotów, bo nie wiem czy czeka mnie naprawa czy to może normalne zachowanie przy niskich temperaturach. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba wszystko co na ten temat jest na forum. Przeczytaj ten wątek: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_skoki_obrotow_na_biegu_jalowym-t61754.0.html

Ronin dokladnie :good: przeczytaj ten wątek i przeanalizuj nasze sugestie a mysle ze problem niedługo rozwiążesz :) jak bedziesz już po ewidentnej naprawie daj znać co było przyczyna :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...