Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poprawione logi prośba o ocene : Logi 002+033,003+020,115+118


hms199

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnim czasem byłem moim 1.8t bfb na hamowni i pokazalo tylko 132km . Gosciu na hamowni podpowiedział zebym zaczal od przeplywki postanowiłem zrobić swoje pierwsze logi nie wiem czy mi to wyszło ktoś pomoze w ocenie?

http://vaglog.pl/log-002_115_118_8J9PW.html

http://vaglog.pl/log-002_115_118_7u19k.html

Edytowane przez hms199
zronione prawidlowe logi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logi z pierwszego linka do tych 4600 obr/min wyglądają raczej ok, a potem odpuściłeś... Powtórz logi parami do odcięcia 002+033, 003+020, 115+118

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeplywka pokazuje za mało, więc albo ona albo szczelność

Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2017 o 23:54, czechcu napisał:

Przeplywka pokazuje za mało, więc albo ona albo szczelność

Przepływ nie jest tragiczny, poprzednie logi były za krótkie ot tyle.
Na moje logi nie są są złe. Nie wydaje mi się żeby w nich brakowało ~30KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie mu brakuje mocy? może pomiar z D. Może sprzęgło ślizga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zwonko napisał:

A faktycznie mu brakuje mocy? może pomiar z D. Może sprzęgło ślizga?

No myśle ze tak wczoraj sie brałem z e46 2.0d 150km z rozpędu to ciezko bylo go odstawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zdrowe e46 bys odstawil Wiekszy moment i lzejsze jest. Bfb w serii nie jedzie jakos rewelacyjnie Wczesniej mialem e36 318is w cupecie (150km)  i mialem wrazenie ze bylo zwawsze niz bfb quattro avant dlatego podnioslem moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zibi0310 napisał:

Nie wiem czy zdrowe e46 bys odstawil Wiekszy moment i lzejsze jest. Bfb w serii nie jedzie jakos rewelacyjnie Wczesniej mialem e36 318is w cupecie (150km)  i mialem wrazenie ze bylo zwawsze niz bfb quattro avant dlatego podnioslem moc

  octa 100kg lzejsza od audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zibi0310 napisał:

Nie wiem czy zdrowe e46 bys odstawil Wiekszy moment i lzejsze jest. Bfb w serii nie jedzie jakos rewelacyjnie Wczesniej mialem e36 318is w cupecie (150km)  i mialem wrazenie ze bylo zwawsze niz bfb quattro avant dlatego podnioslem moc

w tym przypadku jest na odwrot 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w jakiej kondycji bylo to bmw ze skoda bo za duza roznica jest Ja mam e46 320d 150 i bfb po modach Nie robilem miedzy nimi wyscigu zreszta teraz bym e46 pewnie objechal ale przed modami bylem na hamowni bfb i wyplulo serie E46 bylo po regeneracji turbo Tez nie porownywalem wtedy ich razem ale mysle ze bylo by bardzo podobnie Jedz na inna hamownie Moze jakis blad byl albo masz jakas usterke mechaniczna skoro koledzy mowia ze po logach jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2017 o 13:46, hms199 napisał:

To gdzie szukać przyczyny

Pisałeś na PW, że masz nieoryginalną przepływkę i kombinowane kable przy niej więc doprowadź to do porządku :D Jeśli na prawdę masz takie kombinacje to logi są aż za dobre :P Seria to nie jest jakiś szatan i bez problemu objedzie to większość samochodów co ma 150 kuni z uwagi na masę audi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, przem8 napisał:

Pisałeś na PW, że masz nieoryginalną przepływkę i kombinowane kable przy niej więc doprowadź to do porządku :D Jeśli na prawdę masz takie kombinacje to logi są aż za dobre :P Seria to nie jest jakiś szatan i bez problemu objedzie to większość samochodów co ma 150 kuni z uwagi na masę audi...

Zgadza się pisałem ale kolega z forum "lukasz13" i miedzy innymi ty napisales ze logi przeplywki sa w miare ok. to po co mam tam kombinowac. Zaczne od wymmiany swiec bo nie wiadomo kiedy byly wymieniane a obstawiam wypadanie zaplonu bo gdy chodzi na jalowym to lekko go mrowi. Wypadanie zapłonów rowniez moze mu ograniczyc moc no nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w grupie 15 16 masz licznik wypadania zaplonow Mrowienie a wypadanie zaplonu to spora roznica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorób logi do KPOWER i zobacz czy też brakuje 30KM. Mnie te filmiki nie przekonują. 

Edytowane przez zwonko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...