Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Avant LIFT 2.0 TDI 203 KM Phantom Black Competition+

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobre zmiany Panie, jeszcze dywaniki ładne i będzie pięknie heh. Gałka zmiany biegów na duży plus, dużo lepiej w ręce leży niż te inne dziadostwa.

Opublikowano

Od razu inaczej w środku ?Listwy super się prezentują, u mnie nie długo tez już w końcu zostaną zamontowane leżą od pół roku? 

Gdzie się podłączyłeś ?? Odchudzileś listwy z tego plastiku , czy takie zamontowałeś ??

 

 

Edytowane przez WojtekA4B8

Opublikowano

Jest dobrze :whistling:, wnętrze prezentuje się rewelacyjnie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za wszystkie miłe słowa, to nie ma końca, jeszcze kilka drobiazgów i więcej się nie dotykam środka ?

Na zewnątrz jest co robić, żeby było dobrze ?

@MaciekPL Thx. Od razu się dobrze spasowaliśmy ?  Dywaniki tekstylne wpadną jak tylko trochę zmieni się aura ?

@WojtekA4B8 Bierz się do roboty, ciepło za oknem ? Trzeba podciąć nadmiar plastiku ze spodu listew, bo inaczej nie będą płasko przylegały do progu. Podłączone do podświetlenia przestrzeni pod drzwiami w boczkach, można też ewentualnie do oświetlenia wnętrza.

Opublikowano

Widzę ze wiele osób choruje na ta sama chorobę - chce mieć fulla :)

bardzo fajna przemiana auta wiec dodaje do obserwowanych :)

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, RaV22K napisał:

Widzę ze wiele osób choruje na ta sama chorobę - chce mieć fulla :)

bardzo fajna przemiana auta wiec dodaje do obserwowanych :)

:hi:Jedyne lekarstwo - nowe graty ??

Opublikowano

Szkoda ze każda choroba kosztuje majątek :)

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, RaV22K napisał:

Szkoda ze każda choroba kosztuje majątek :)

No tak, są jasne i ciemne strony tego ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

I kupiony Competition na przód ? Jak się uda z czasem to w tygodniu leci do malowania i wpada na auto ?

Competition-1.jpg

Opublikowano

Masz może perłowy lakier na samochodzie?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, damian19886 napisał:

Masz może perłowy lakier na samochodzie?

Tak jest perła: LZ9Y

Opublikowano

Przy malowaniu zderzaka nie będzie różnicy w odcieniu z pozostałą karoserią?

Opublikowano
  • Autor
31 minut temu, damian19886 napisał:

Przy malowaniu zderzaka nie będzie różnicy w odcieniu z pozostałą karoserią?

A widzisz jakąś różnicę?

Opublikowano

Bo chciałem u siebie założyć s line zewnętrzny ale ze mam lakier perłowy to lakiernik nie gwarantowal mi że nie będzie różnicy w odcieniu.

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, damian19886 napisał:

Bo chciałem u siebie założyć s line zewnętrzny ale ze mam lakier perłowy to lakiernik nie gwarantowal mi że nie będzie różnicy w odcieniu.

Nie należy jechać do słabych lakierników to nie będzie widać różnicy.

Edytowane przez l2k2

Opublikowano

Dostałem namiary na dobrego lakiernika i jak będę w sierpniu to zaworze jemu graty.

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, damian19886 napisał:

Dostałem namiary na dobrego lakiernika i jak będę w sierpniu to zaworze jemu graty.

Mów od razu, żeby twardy klar położył i z dobrym połyskiem ?

Opublikowano

Będzie twardszy i lepszy efekt?

Opublikowano
W dniu 28.05.2019 o 00:12, damian19886 napisał:

Będzie twardszy i lepszy efekt?

Nie gorszy..

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Skorupa C+ odebrana od lakiernika, wszystkie potrzebne duperele do uzbrojenia kupione nowe i w końcu siedzi to na aucie. Przy okazji też czarna ramka grilla ? 

No i nie podobał mi się efekt sadzonych jaj w lampach z przodu przez pomarańczowe żarówki kierunkowskazów, zmienione zostały na led i teraz jest jak trzeba, włączają się też precyzyjnie punktowym światłem równo tak jak na lusterkach ?? (na filmie niestety nie widać, musicie wierzyć na słowo ?)

Competition-2.jpg

Competition-3.jpg

 

 

Edytowane przez l2k2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.