Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Rozrząd wymiana - opis wymiany ?


lechwik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz słyszałem o takich majstrach co ściągali cały przód do wymiany rozrządu, mam tu na myśli chłodnice wody i klimy a pózniej się dziwili dlaczego im klima nie chłodzi :polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marewel czemu usunąłeś posta ze zdjęciami ?

Myslalem ze tylko ja ich nie widze. marewel, nie rób scen. Dawaj te fotki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty dla zainteresowanych wysle na maila.

Ale tak głupio pisać na publicznym, że foty wyślesz na maila mimo, że je tu wkleiłeś i zaraz usunąłeś, bo ktoś Tobie śmiał zwrócić uwagę na forum, które przecież służy do dyskusji. Jakby tak każdy się zachowywał, bo ktoś coś zakwestionował w jego wypowiedzi to nie było by w ogóle forów internetowych. Dziecinne zachowanie.

PS. Ostatnie zdjęcie wrzucone na to forum

Przepraszam, że powiem wprost, ale może w ogóle przestań pisać na forum skoro masz zachowywać się jak dzieciak, któremu zabrano zabaweczkę. Ten tekst był po prostu żenujący.

To tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum robi się żenujące :thumbdown:

Dlatego pisze na nim mało,poproszono mnie wiec wrzucilem zdjecia.

Zrobiłem takich rozrządów kilkanaście i nikt nie będzie mnie uczył jak mam ustawić napinacz.

PS Nie dziwie się ze tylu ludzi stad odeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum robi się żenujące :thumbdown:

Fakt. Czasami też mnie coś trafia jak ktoś za dużo filozofuje ale... jest dużo osób podchodzących poważnie do sprawy.

PS. Jakby ktoś chciał to ja mam opis naprawy całego rozrządu TDI po przeskoczeniu lub zerwaniu paska. Tyle że do B5 Silnik: 1Z/AHU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum robi się żenujące :thumbdown:

Dlatego pisze na nim mało,poproszono mnie wiec wrzucilem zdjecia.

Zrobiłem takich rozrządów kilkanaście i nikt nie będzie mnie uczył jak mam ustawić napinacz.

PS Nie dziwie się ze tylu ludzi stad odeszło.

:foch: ??

...jak dziecko :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum robi się żenujące :thumbdown:

Poprzez takich ludzi jak Ty.

Dlatego pisze na nim mało,poproszono mnie wiec wrzucilem zdjecia.

Zrobiłem takich rozrządów kilkanaście i nikt nie będzie mnie uczył jak mam ustawić napinacz.

Jesteś mało bystry skoro nie odróżniasz konstruktywnej krytyki od uczenia Ciebie, że robisz źle.

Czy jeżeli napisałbyś, że wymieniasz filtr w ten i ten sposób, a ktoś by powiedział, że lepiej włożyć w lekko inny, łatwiejszy sposób to też byś strzelił focha ?

PS Nie dziwie się ze tylu ludzi stad odeszło.

Może Ty odejdziesz ? Oszczędzisz nam nerwów na pisanie tego typu postów.

Nikt nie potrzebuje tu takich obrażalskich, strzelających fochy ludzi.

Zakończyłem dyskusję z Tobą w tym wątku na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forum robi się żenujące :thumbdown:

Poprzez takich ludzi jak Ty.

Dlatego pisze na nim mało,poproszono mnie wiec wrzucilem zdjecia.

Zrobiłem takich rozrządów kilkanaście i nikt nie będzie mnie uczył jak mam ustawić napinacz.

Jesteś mało bystry skoro nie odróżniasz konstruktywnej krytyki od uczenia Ciebie, że robisz źle.

Czy jeżeli napisałbyś, że wymieniasz filtr w ten i ten sposób, a ktoś by powiedział, że lepiej włożyć w lekko inny, łatwiejszy sposób to też byś strzelił focha ?

PS Nie dziwie się ze tylu ludzi stad odeszło.

Może Ty odejdziesz ? Oszczędzisz nam nerwów na pisanie tego typu postów.

Nikt nie potrzebuje tu takich obrażalskich, strzelających fochy ludzi.

Zakończyłem dyskusję z Tobą w tym wątku na ten temat.

lukaszr :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz słyszałem o takich majstrach co ściągali cały przód do wymiany rozrządu, mam tu na myśli chłodnice wody i klimy a pózniej się dziwili dlaczego im klima nie chłodzi :polew::kox:

Chłodnicę wody to ja też zawsze odpinam bo i tak przy wymianie rozrządu pompa wodna jest wymieniana to płyn zleci tak czy inaczej :naughty: a co do chłodnicy klimy to faktycznie jest na gumowych przewodach i wystarczy ją na bok odchylić i nie ma mowy o jej odłączaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

muszę wam powiedzieć że jedynie marewel oraz rikardo (mail) wypowiedzieli się konkretnie w tym wątku i dali mi trafne wskazówki

Koledze Musashi dziękuje za opis ustawienia napinacza i odsunięcia przodu.

Jednak cała reszta postów to żenada a już największa to te początkowe posty które nie wiem czemu miały by służyć!!! :wallbash:

Czasem podobnie jak marewel mam wątpliwości czy wogle pisać na forum...

Ale na koniec powiem wam coś pozytywnego - i tak to forum jest lepsze od forum A3

pozdrawiam i dzięki za wskazówki

Wiktor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na koniec powiem wam coś pozytywnego - i tak to forum jest lepsze od forum A3

Wiktor

Text roku :tongue4::evil:

Może Ty odejdziesz ?

Nie odejdę bo są tu jeszcze ludzie których cenię za poziom wiedzy.

Ty na pewno sie do nich nie zaliczasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odejdę bo są tu jeszcze ludzie których cenię za poziom wiedzy.

Ty na pewno sie do nich nie zaliczasz.

Pisałem o Twoim zachowaniu, a nie o stanie wiedzy, więc nie obrażaj mnie proszę, bo sobie tego nie życzę.

Nie znasz mnie, nie wiesz jaki jest mój poziom wiedzy, może masz większy - gratuluję, bo cenię to w ludziach, ale na pewno ja mam większy poziom kultury i taktu, którego Ty najwyraźniej nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...