Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, afroo. napisał:

Nie lepiej psiknąć rozmrażaczem niż rysować szyby? ; )

Pewnie że lepiej, ale w rezerwie jakąś skrobaczkę też dobrze mieć ;)

Opublikowano
2 minuty temu, qruku napisał:

6 razy droższa :decayed: czy skuteczniejsza też nie wiem; na pewno bardziej gadżeciarska :wink:

Polatam w zimie na tej, myślę że gorsza od innych "zwykłych" nie będzie.

 

Jaką cenę mają tam ? 

 

4 minuty temu, afroo. napisał:

Nie lepiej psiknąć rozmrażaczem niż rysować szyby? ; )

Pewnie, że lepiej ale jak coś tylko na przednią bo na bocznych potem zostaje jakby tłusta powłoka... Może kwestia specyfiku jakiego używałem :)

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Norbas napisał:

Jaką cenę mają tam ?

Prawie 150 zł :facepalm:

Opublikowano

 

2 minuty temu, qruku napisał:

Pewnie że lepiej, ale w rezerwie jakąś skrobaczkę też dobrze mieć ;)

Ja tam nie mam. Rozmrażacz + ściągaczka do szyb gumowa i tak od paru zim. ; )

 

1 minutę temu, Norbas napisał:

Pewnie, że lepiej ale jak coś tylko na przednią bo na bocznych potem zostaje jakby tłusta powłoka... Może kwestia specyfiku jakiego używałem :)

Używam K2 Alaska. Kosmetyki mają kiepskie ale akurat odmrażacz jest ok i przede wszystkim nie śmierdzi denaturatem. Daję po strzale na szybę i za chwilę zgarniam ściągaczką + szmatka i jest elegancko.

Opublikowano

Kupcie sobie mosiężna skrobaczka murska jest mega, idzie jak głupia i nie rysuje szyb. Znana ze Skandynawii i kosztuje grosze.

 

 

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano
  • Autor

Dobrze wiedzieć :wink: rzeczywiście kosztuje śmieszne pieniądze a na alledrogo kupują ją jak opętani

Opublikowano

No murska elegancka, tylko trzeba uwazac przy uszczelkach, żeby nie pochlastać :wink: rozmrażacze spoko, tylko zżerają strasznie niewidzialną wycieraczkę z szyby i chyba większość właśnie pozostawia tłusty nalot. Wyszła teraz nowość z ADBLa która podobno jest bezpieczna dla niewidzialnej, przed wczoraj chciałem zamówić i juź nie było :decayed:

Opublikowano
Dobrze wiedzieć :wink: rzeczywiście kosztuje śmieszne pieniądze a na alledrogo kupują ją jak opętani
Mam 2 sezon i jest mega, śmieje się nieraz z ludzi na osiedlu jak skrobia tymi marketowymi xd odmarażacze w sprayu spoko ale jak spływa to powłokę wosku na aucie niszczy

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
19 godzin temu, KoJ@K napisał:

No murska elegancka, tylko trzeba uwazac przy uszczelkach, żeby nie pochlastać :wink: rozmrażacze spoko, tylko zżerają strasznie niewidzialną wycieraczkę z szyby i chyba większość właśnie pozostawia tłusty nalot. Wyszła teraz nowość z ADBLa która podobno jest bezpieczna dla niewidzialnej, przed wczoraj chciałem zamówić i juź nie było :decayed:

Mowa o ADBL Frost Eater?

Opublikowano

Tak jest.

Opublikowano
  • Autor

Zagościły moduły od Tomnika :hi:

20171118_164058.jpg

Opublikowano
Zagościły moduły od Tomnika :hi:
20171118_164058.thumb.jpg.5d44bdb7afdab9a77d25041e0313897d.jpg


Cale wnetrze czy tylko tablica? :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
  • Autor
Teraz, muunv napisał:

Cale wnetrze czy tylko tablica? :)

Narazie tylko tablica. Nad środkiem się zastanawiam bo nie przepadam za białym światłem w pomieszczeniach :decayed:

Opublikowano
1 godzinę temu, qruku napisał:

Nad środkiem się zastanawiam bo nie przepadam za białym światłem w pomieszczeniach :decayed:

Też tak miałem. Nie przekonywało mnie zbyt intensywne białe światło wewnątrz. Zamówiłem te o cieplejszej barwie i nie żałuję. Teraz cokolwiek widać w samochodzie po odpaleniu lampki. :thumbup1:

Opublikowano
W dniu 8.12.2017 o 18:35, Frond Side napisał:

Mowa o ADBL Frost Eater?

@FroS-t niestety to nie jest produkt dla Ciebie. :decayed:

Opublikowano

Tzn :eusathink:

Opublikowano

Frost Eater? Nie chcemy żeby Leszka zjadło. :cwaniak:

 

Opublikowano

Aaaaaa :grin:

Opublikowano
3 godziny temu, afroo. napisał:

Frost Eater? Nie chcemy żeby Leszka zjadło. :cwaniak:

 

Właśnie chciałem kupić ale aż strach:grin: BTW ja używam Sonaxa odmrażacz:)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 10.12.2017 o 14:16, afroo. napisał:

Też tak miałem. Nie przekonywało mnie zbyt intensywne białe światło wewnątrz. Zamówiłem te o cieplejszej barwie i nie żałuję. Teraz cokolwiek widać w samochodzie po odpaleniu lampki. :thumbup1:

Okej, przekonałeś mnie z tym cieplejszym :decayed:

muszę dopisać do planów :tongue:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.