Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Jakie alufelgi do Audi A4 B6 (8E0)


awx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie. Jakie alufelgi do Audi A4 B6 (8E0) 2001 19 TDI, chodzi mi o srednice? W swoim A4 mam oryginalne stalowe 15 calowe. Obecnie chce kupic alusy i chcialem rowniez 15. Slyszalem opinie, ze jezeli chodzi o alusy, to nalezy kupicm 16 calowe, bo 15 nie beda pasowac w tym modelu (maja o cos ocierac). Prosze o wiecej info, ktore alusy pasuja i od czego to zalezy???? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będą ocierać, ale mając na uwadze wzgląd estetyczny, polecam min 17'', 16'' będzie wyglądało niespecjalnie. Poza tym docenisz trzymanie się auta na zakrętach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18'' dla kogoś, kto nie ma doświadczenia w jeżdżeniu na profilu opony poniżej 65 to raczej nie jest dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18'' dla kogoś, kto nie ma doświadczenia w jeżdżeniu na profilu opony poniżej 65 to raczej nie jest dobry pomysł.

Ja zaczynałem od 17" na profilu 45 i nie miałem problemu także nie ma co przesadzać :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17'' kolego, to najnardziej optymalna felga do B6 :good:

No właśnie fajnie mi sie na nich jeździ , ale to jednak tylko 17" i szału nima niestety i nie wiem co robić , czy inwestować w większe ,jeżeli za rok chce zmienić auto, na 3.0 tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17'' kolego, to najnardziej optymalna felga do B6 :good:

17" jest optymalna, ale do B5. Do B6 optymalne są 18" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz zmieniasz na większe to szukaj 18" :good: Kupisz 17" a za jakis czas stwierdzisz, że są jednak małe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz zmieniasz na większe to szukaj 18" :good: Kupisz 17" a za jakis czas stwierdzisz, że są jednak małe :wink4:

Ma rację :good: Szukaj 18" :dance2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam dylemat co do felunku letniego do do mojej strzały, więc się podepnę pod temacik kolegi :)

Najbardziej podobają mi się TAKIE Tomasony, ale boję się, że na jasnym aucie będzie to kiepsko wyglądać.

Chciałbym poznać w tej sprawie Wasze opinie. Może ktoś gdzieś widział zdjęcie auta w podobnym do mojego kolorze na tych felgach, byłbym wdzięczny za linka.

Zdjęcia mojego wózka są TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam dylemat co do felunku letniego do do mojej strzały, więc się podepnę pod temacik kolegi :)

Najbardziej podobają mi się TAKIE Tomasony, ale boję się, że na jasnym aucie będzie to kiepsko wyglądać.

Chciałbym poznać w tej sprawie Wasze opinie. Może ktoś gdzieś widział zdjęcie auta w podobnym do mojego kolorze na tych felgach, byłbym wdzięczny za linka.

Zdjęcia mojego wózka są TUTAJ

zarzuć takie :slina:

2958a8f239caa9bfmed.jpg

a będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz zmieniasz na większe to szukaj 18" :good: Kupisz 17" a za jakis czas stwierdzisz, że są jednak małe :wink4:

No i wtedy znowu zmieni. A radość z czegoś nowego 2x :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz zmieniasz na większe to szukaj 18" :good: Kupisz 17" a za jakis czas stwierdzisz, że są jednak małe :wink4:

No i wtedy znowu zmieni. A radość z czegoś nowego 2x :decayed:

Lepiej kupić raz a dobrze :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do B6/B7 moim zdaniem najbardziej optymalne koła to lato-18'' zima 16'' (ew. 17'' i wstawić hamulce 347mm...choć chyba nie wejdą i tak :confused4:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! No tak, wszystko fajnie, tylko jezeli aktualnie mam fele stalowe 15, a kupie zlozmy 17 alusy, to co z zawieszeniem? Czy zmiana wielkosci fel bedzie miala wplyw na zawiesznie?, Czy cos trzeba bedzie zmieniac? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...