Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 + RS6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam :) gratuluje auta. w koncu ktos z moich okolic :P zapraszam do tematu "

spot zachodniopomorski"

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Obiecuję w tym temacie zamieszczać niedługo filmiki i zdjęcia z RS6 w akcji :mrgreen:

Potwór...

[ Dodano: 2006-09-24, 22:02 ]

No autko piekne, ale felgi 17 to zdecydowanie za malo , brakuje jej 18" i wtedy bedzie po prostu ideał :mrgreen:

No to teraz 19' i jest świetnie w RS6 bo jest troche bardziej miekka niż A4 :cool:

Opublikowano

teraz dałeś do pieca...

Opublikowano
  • Autor

No serio... Moja A4 ma utwardzone, obniżone i jest nieziemsko twarda a rska super tłumi dziury mimo, że ma 19'.

Opublikowano

poleciales po calosci!! okradasz banki, ze jezdzis extra furami i co chwile je zmieniasz? az sie boje zapytac, co planujesz kupic po RS6... gratuluje auta, wiesz co dobre! :)

Opublikowano
  • Autor
poleciales po calosci!! okradasz banki, ze jezdzis extra furami i co chwile je zmieniasz? az sie boje zapytac, co planujesz kupic po RS6... gratuluje auta, wiesz co dobre! :)

Jak co chwile :lol: W leasing jak sie bierze to nie trzeba banków okradać :razz: Firma ponad 9 lat już istnieje to stać ją na taki samochód :wink:

No serio z tym zawieszeniem... Pneumatyczne ma i wybiera dziury jak s klasa :P

Cięzko znaleźć coś lepszego więc ten już na myśle spokojnie 6 latek :mrgreen:

Opublikowano

gratulcje autka :) piękna maszyna:)

a Twoja była A4 i jej moc pozostanie klubową legendą :razz:

L8

Opublikowano

WOW chciec takie:P

Opublikowano
  • Autor

:neutral: :wink: :roll: :wink:

Opublikowano

:twisted:

czekamy na wiecej fotek ......

Opublikowano

mimo ze czerwone mi sie nie podoba to ...rewelka jak kazdy RS

Opublikowano

cena jakas promocyjna ..... :twisted: he he he ....

cudne autko ..... jezdzilem seria 450 kucy i jak wysiadlem to mi kolanka sie uginały .... ciekawe jak to jedzi ze stajnia 505 kucy .... :?:

Opublikowano
  • Autor
jak wysiadlem to mi kolanka sie uginały

Hehehehe :mrgreen: Sam jeździłem nim tylko na 20% jak narazie... Zobaczymy w czwartek/piątek :wink: Na 100% jakieś filmiki sie tu pokazą :cool:

mimo ze czerwone mi sie nie podoba

Ehh no na zdjęciach nie widać wszystkiego :neutral: Ale są gusta i guściki :smile: Mi się czerwony baaaardzo podobał :wink:

Opublikowano
Na 100% jakieś filmiki sie tu pokazą :cool:

czekamy .....

Opublikowano

co tu duzo pytac .... super audiolka radze zainwestowac w porzadne zabezpieczenia ..... pozdro

Opublikowano
  • Autor
co tu duzo pytac .... super audiolka radze zainwestowac w porzadne zabezpieczenia ..... pozdro

Oczywiste

Auto będzie w piątek więc na weekend coś tu sie pokaże :lol:

A może zrobie tak:

Piszcie jaki filmik chcecie żebym tu zamieścił (np od 0-100, dźwięk z tłumika, widok z zewnątrz jak auto jeździ itd) :grin: I w weeked albo na tygodniu tu sie to pojawi :-)

Opublikowano

Ja bym chcial zobaczyc jak wyglada gdy uderzy w drzewo ?? :mrgreen: Hehe zartuje, zamieszczaj wszystko co bedziesz mogl - od 0 - 100, dzwiek silnika, i duzoo fotek ;) A no i koniecznie musisz na wszystkie spoty w polsce przyjezdzac, bo ile to , chwilka i jestes :razz:

Opublikowano
  • Autor
Ja bym chcial zobaczyc jak wyglada gdy uderzy w drzewo ?? :mrgreen: Hehe zartuje, zamieszczaj wszystko co bedziesz mogl - od 0 - 100, dzwiek silnika, i duzoo fotek ;) A no i koniecznie musisz na wszystkie spoty w polsce przyjezdzac, bo ile to , chwilka i jestes :razz:

Zależy na ile praca pozwoli :wink: A filmiki to już syn tu sie zaopiekuje :grin: Niektóre posty tutaj są jego więc pewnie sam coś tu będzie wrzucał ;)

Opublikowano
Ja bym chcial zobaczyc jak wyglada gdy uderzy w drzewo ?? :mrgreen: Hehe zartuje, zamieszczaj wszystko co bedziesz mogl - od 0 - 100, dzwiek silnika, i duzoo fotek ;) A no i koniecznie musisz na wszystkie spoty w polsce przyjezdzac, bo ile to , chwilka i jestes :razz:

Zależy na ile praca pozwoli :wink: A filmiki to już syn tu sie zaopiekuje :grin: Niektóre posty tutaj są jego więc pewnie sam coś tu będzie wrzucał ;)

a syn ile lat ma? prawko juz posiada? jesli tak, to ja kluczyki i karte kredytowa bym chowal (gdyby moj ojciec mial taka fure... :D ). ja chcialbym zobaczyc jakie baczki kreci RS6. np rondo dookola bokiem, baczki na asfalcie, itp (chyba mam manie na punkcie krecenia sie autem :P ).

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.