Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Proszę o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

chcial bym prosic o analize logow czy z silnikiem w moim A4 wszystko jest ok :gwizdanie:

log1jt9.th.jpglog2ds3.th.jpg

z gory dziekuje :)

Opublikowano

turbina przeładowywuje...masz problemy z moca? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

wydaje mi sie ze jest jakis zamulony ale nie mam porownania bo zawsze benzyna jezdzilem :confused4:

Opublikowano

cos przepływka nie domaga...

Opublikowano

cos przepływka nie domaga...

Jak ma domagac jak jest za male cisnienie doladowania?

Opublikowano

cos przepływka nie domaga...

Jak ma domagac jak jest za male cisnienie doladowania?

cos przepływka nie domaga...

Jak ma domagac jak jest za male cisnienie doladowania?

jak przeładowywuje ze względu na zapieczone kierownice to raczej za duzo ładuje a nie za mało :wink4:

Opublikowano

cisnieie doladowania jest za duze przed notlaufem,

przeplywka rzuca wyniki zupelnie niestabilnie,

przy stalym cisnieiniu przeplyw pownien byc staly

kierownice (lub walniety N75), pozniej trzeba sie przyjrzec przeplywce

Opublikowano

n75 w tych silnikach nie pada,jak juz to sporadzycznie...wihjaster przpelywka jest zalezna od turbo a nie odwrotnie

pierw doporwadzic cisnienie doladowania a pozniej patrzec na przeplywke

Opublikowano

n75 w tych silnikach nie pada,jak juz to sporadzycznie...

zgadzam sie..większość kupuje N75 licząc,że to jego wina zamiast zająć sie turbawką. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

to teraz wam cos powmiem

jakies 3 miechy temy turbo zostalo zdemontowane bo wlasnie kierownica byla zapieczona mechanik twierdzi ze ja rozruszali i wszystko mialo byc ok ale zbyt duzej roznicy nie zauwazylem

jest mozliwe ze sciemnil ze ja zrobil? :angry:

czy moze cos moglo by spowodowac ze sie znow zapieklo?

edit jest mozliwosc ze ma cos z tym wspolnego np.nieszczelny uklad dolotowy?

Opublikowano

trzeba bylo logi od razu zrobic po czyszczeniu...czasem czyszczenie nie pomaga bo turbo juz jest w kiepskim stanie i po jakims czasie znowu bedzie to samo(uszczelniacze puszczaja oliwe)

Opublikowano
  • Autor

czyli zostaje regeneracja?

Opublikowano

jakbym zmienial turbo,to bym nie regenerowal tylko zalozyl od awx :cool1:

Opublikowano
  • Autor

spoko tylko jaki jest koszt zakupu takiej turbiny i czy z montazem nie ma problemu?

pozatym czy wtedy nie trzeba zaingerowac w soft?

Opublikowano

pamietam ze ktos mial po 1200zl nowki tylko nie pamietam kto :mysli:

pasuje P&P kupujesz jedynie przejsciowke koszt z oringiem 90zl...jezeli chcesz wiecej mocy to robisz program i jest bardzo milooooo :good:

a jak nie chce to nie musisz.pozdro

Opublikowano
  • Autor

a jeszcze mam pytanie czy wycieki oleju z turbosprezarki moga byc spowodowane nieszczelnoscia ukladu??

pozatym czy jak by turbo walilo olejem to czy nie bylo by za mna chmury jak wbije gaz w podloge?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.